Společně s La Coka Nostra zavítá poprvé do ČR i legendární Everlast

  • Společně s La Coka Nostra zavítá poprvé do ČR i legendární Everlast Fotogalerie (39)
    • 09.04.2010
    • Tisk

    Grammy ověnčený rapper, zpěvák a kytarista v jedné osobě – Everlast bude k vidění v Praze.

    Sdílejte článek:

Grammy ověnčený rapper, zpěvák a kytarista v jedné osobě – Everlast bude k vidění v Praze. Společně se svojí kapelou La Coka Nostra vystoupí 20. dubna v Lucerna Music Baru.

Narozdíl od loňského léta, kdy mělo v Praze štěstí jen pár vyvolených, co si ho den po vystoupení na Hip Hop Kempu všimli v publiku na koncertě Radiohead a zůstal jim podpis na lístku nebo fotka v mobilu, ho tak teď všichni konečně uvidí na pódiu. Fanoušci jeho éry „kytary a klobouku“ a hitů jako „What It's Like“ nebo „Put Your Lights On“ se Santanou, fanoušci jeho éry „elegán pomáda“ rapu z dob, co patřil do party Rhyme Syndicate Records, které šéfoval Ice-T, fanoušci jeho éry „irského chuligána“ a jeho první rapové kapely House Of Pain s nesmrtelnou hymnou „Jump Around“ i fanoušci jeho současné éry „šedý vlk“ a rapové „super kapely“ La Coka Nostra – ti všichni se sejdou 20. dubna v Lucerna Music Baru, aby si přišli na své.

Erik Schrody, jak zní Everlastovo ctěné občanské jméno, tráví v muzice více jak polovinu ze 40 let, co se prochází po zemi. Stihnul toho za svojí bohatou kariéru opravdu hodně a jen málo z toho, na co sáhnul, se mu nepovedlo a nezanechal v tom výraznou stopu. Měl štěstí na spolupráce s dalšími velikány – Ice-T, Cypress Hill, Carlos Santana, Non Phixion… Měl vždy čuch na hity – „Jump Around“, „What It's Like“, „Put Your Lights On“, „That's Coke“. A že ještě neřekl své poslední slovo a na koncertě má pořád dost energie, to dokazuje třeba tím, že si ve čtyřiceti, tedy ve věku, kdy většina jeho kolegů připomíná maximálně chodící exponát muzea voskových figurín, s klidem troufne na roli headlinera festivalů pro 20.000 lidí a pořád je dostane do zatraceně skutečného varu.

Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči 20. dubna do Lucerna Music Baru. Kdo ví, další šance vidět Everlasta naživo už taky být nemusí, i když by měl být podle svého jména věčný.

Více informací na: www.boombox.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.