Letos „plnoletá“ Benátská noc přiveze švýcarské Krokus

Festival Benátská noc se letos odehraje přesně uprostřed letních prázdnin – konkrétně tedy od 30. července do 1. srpna v Malé Skále. Oslava už 18tého ročníku má být velkolepá.

Benátská noc nově potvrzuje další zajímavou zahraniční návštěvu. Bude jí kapela Krokus ze Švýcarska.

Samozřejmě ani letos nebude chybět už tradiční program čtvrtečního podvečera pro nedočkavé. Ten je připraven na 29. července.

Švýcarská hard rocková formace Krokus slaví letos už 30 let existence. Krom starších osvědčených songů na Benátské noci zahraje i zbrusu nové skladby z aktuálního CD Hoodoo. Kapela po celém světě prodala přes 13 milionů desek. Obrovské popularitě se těšila hlavně 8O. letech minulého století. Tehdy koncertovala spolu s Nazareth, AC/DC, Motörhead a řadou dalších. Vystoupení Krokus bude závěrečným koncertem 18. ročníku festivalu Benátská noc.

Po čtyřech letech si na zdejším pódiu zahraje opět Divadlo F.R. Čecha úspěšnou hru Dívčí válka.

Mezi další potvrzené kapely patří: Fiction Plane (syn Stinga, UK), Die Happy (D), Stratovarius (FIN), The Answer (UK), Rebelstar (NL), Tublatanka, Richard Müller, Mig 21, No Name, David Koller, Toxique, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Nightwork, Miro Žbirka, jeho syn se skupinou Up Against It, Marek Ztracený, Vitacit, Tomáš Klus, Horkýže slíže, Xindl X, Arakain, Walda Gang, Michal Hrůza, Sto zvířat, Žlutý pes a mnoho dalších.

Až do konce měsíce dubna jsou k dispozici zvýhodněné vstupenky na celý festival za cenu 1 018,– korun. Stále jsou také v prodeji exkluzivní vstupenky Major Pass v limitované edici, které přijdou na 2 518,– korun. A co navíc tato vstupenka festivalovým návštěvníkům umožní? Díky ní získají přístup do dvoupatrového stanu naproti hlavním podiím. Kromě výhledu na obě scény stan nabídne i komfortní kryté zázemí s pohodlným sezením, barem, plazmovými obrazovkami, toaletami apod.

Na nových internetových stránkách festivalu Benátská noc www.benatskanoc.cz
se stejně jako na festivalovém facebooku a twitteru pravidelně objevují novinky a doplňují informace. Už brzy přibudou důležité informace k dopravě, ubytování nebo aktuální ceně vstupenek vstupenek.

Stránky nově nabízí také ohlédnutí za minulými ročníky aneb „jak to všechno začalo“, včetně video a foto galerie.

Nightwork – Slunce v duši

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.