Vychází nový Report s AC/DC na titulce a dárkem DVD Žebřík 2009

  • Vychází nový Report s AC/DC na titulce a dárkem DVD Žebřík 2009 Fotogalerie (29)
    • 01.04.2010
    • Tisk

    Na titulce AC/DC a Iron Man 2. Uvnitř Žebřík 2009, Serh Tankian, videoklipy.cz, rozhovor s Navigators, Scorpions, Alanem Wilderem, Jitkou Charvátovou a seriály Ta naše metalománie a Bigbít. Přílohou je DVD Žebřík 2009.

    Sdílejte článek:

Z obsahu:

ŽEBŘÍK 2009

Pod režijním i moderátorským vedením Zdeňka Suchého se v uvolněné atmosféře vystřídali Nightwork, UDG, Tata bojs, Vypsaná fiXa a Dan Bárta s hosty mapujícími stěžejní mezníky jeho kariéry. Těm, kteří absentovali, i pařičům se zamlženými vzpomínkami nabízíme Žebřík 2009 slovem a obrazem.

MERCHANDISING

Na březnovém koncertu 50 Centa návštěvník nemohl minout stánek s tričky, mikinami, kšiltovkami či nátepníčky s obrázky prostříleného amerického rappera. Na merchandising dnes na hudebních akcích narazíte takřka všude. Spasí jeho výnosy hudební průmysl? Odpovědi hledal Roman Jireš.

VIDEOKLIPY.CZ

Tvůrčí euforii zbrzdila ozubená kola konzumu. Zlaté písky však vytěžila i tuzemská vydavatelství. Do kurzu se dostalo vypalování, MP3 a YouTube. Kus cesty hudebního videoklipu byl již odvinut. Neméně dlouhá štreka do digitálního neznáma nás však teprve čeká. Jaká asi bude?

AC/DC A IRON MAN 2

Drsným hrdinům se nejlépe drtí artilerie nepřátel v rytmu tvrdé muziky. V prvním díle Iron Mana se dávná hitovka AC/DC Back In Black objevila v jednom ze záběrů a v trajlerech, v chystaném druhém se Iron Man bez riffů AC/DC neobejde. Z písní AC/DC je totiž složen celý soundtrack k Iron Man 2.

SERJ TANKIAN

Frontman System Of A Down a úspěšný sólový umělec Serj Tankian (42) má pověst přemýšlivého chlápka. V rozhovorech jde obvykle dál než za obligátní „máme novou desku a turné, bude to pařba, přijďte na nás!“ I proto se ho Jana Kománková zeptala na jiné věci, než je jen muzika.

LIVE: Scorpions, Imogen Heap, The Young Gods, 30 Seconds To Mars, Gamma Ray, Rage, Aneta Langerová, Vanessa

REPORT: ŽEBŘÍK 2009

ROZHOVORY: Alan Wilder, Jitka Charvátová, Scorpions, Serj Tankian, Montage, Navigators

TÉMA: Videoklipy.cz, Merchandising

FRESH ENERGY: Marat Lucas

URBAN: La Conexión

BUBÁK: Dave Mustaine

SMRT: Mario Feinberg

NA CESTÁCH: Berlín

UCHO: Jakub Prachař

SLOUPKY: Jana Kománková, Roman Lipčík, Ema Dietrichová, Honza Křížek, Honza Homola, Ondřej Bezr, Simon Ruffskank, Jan Haubert

6× SOUTĚŽ o nejnovější CD a vstupenky do kina

Recenze CD, DVD, PC her, knih, webů, filmové premiéry, hudební TV tipy, clubbing, drogová poradna, fotoreport, multimedia, bazar

DVD příloha:

ŽEBŘÍK 2009 – REPORT MUSIC AWARDS DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE, J.A.R., SEXY DANCERS, ALICE, SNOWBOARĎÁCI, NIGHTWORK, UDG, TATA BOJS, VYPSANÁ FIXA, VYHLÁŠENÍ, KONCERTY, ROZHOVORY A BONUSOVÝ MATERIÁL (REPORTÁŽE A NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY)

Akce: MOBILNÍ TELEFON NA DVĚ SIM KARTY Mobilní telefon na dvě SIM karty Mivvy Dual Music pro všechny předplatitele!

NEJČTENĚJŠÍ HUDEBNÍ ČASOPIS + DVD ZDARMA.

Více info na www.ireport.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.