Glenn Hughes odtajnil podrobnosti k chystané autobiografii

Legendární zpěvák a baskytarista Glenn Hughes, bývalý člen Deep Purple a Black Sabbath letos vydá autobiografii s dlouhým názvem The Life, Near Death, And Rebirth Of A Rock Star: Deep Purple And Beyond.

Knihu píše společně s britským spisovatelem Joelem McIverem. Prolog ke knize obstará Lars Ulrich, bubeník kapely Metallica. Autobiografie Glenna Hughese nebude v žádném případě útlou jednoduchou knížkou. Naopak. Nejprve bude vydána jako luxusní komplet s unikátními fotkami a 10" EP vinylem. Ten má obsahovat skladby:

What Is A Woman's Role? (tu napsal Glenn Hughes sám pro Trapeze)

Holy Man (od Deep Purple, kterou Hughes napsal společně s Davidem Coverdalem a Jonem Lordem)

a Dying To Live (to je úplně nová akustická věc od Glenna Hughese)

Podle Glenna Hughese bude jeho autobiografická kniha literární událostí. Na knize pracuje po dobu tří let. „Je to pravdivý příběh, který mapuje můj život od dětství, přes mou kariéru v Trapeze a Deep Purple až po období mé závislosti a uzdravení,“ říká k obsahu knihy autor. A dodává: „V poslední době se mi jako sólovému umělci skvěle daří. Když si zpětně promítám své někdejší excesy, nemůžu uvěřit, že jsem přežil. Utratil jsem miliony dolarů za kokain… když tu knihu budete číst, bude i pro vás těžké tomu uvěřit."

Chystaná biografie The Life, Near Death, And Rebirth Of A Rock Star: Deep Purple And Before nabídne také příspěvky Hughesova přítele Davida Coverdalea, jeho celoživotního spolupracovníka Tonyho IommihoBlack Sabbath a řady dalších významných osobností hudebního světa jako jsou např. členové The KLF.

Deep Purple – Smoke On The Water (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.