Třináctý prosincový den pro Laibach v Roxy

  • Třináctý prosincový den pro Laibach v Roxy Fotogalerie (2)
    • 11.12.2006
    • Tisk

    Laibachje kapela, která u nás koncertuje poměrně hojně, navíc před vánocemi přichází její pravidelný čas pro návštěvu České republiky. Tato diskutovaná a médii hojně popotahovaná slovinská kapela vystoupí v Praze i letos, a to pozítří, ve středu 13. 12. v klubu Roxy, kde chce oficiálně představit českému publiku album Volk.

    Sdílejte článek:

Poslední album Laibach je jakousi sbírkou nebo hudebním seskupením státních hymen, odtud i název nového alba, který lze volně přeložit jako „národ“. Slovinci na svém albu apelují na lidovost státních hymen a na vlastenecké cítění, společné všem národům.
Nové album si můžete poslechnout živě 13. prosince v Roxy, za lístek zaplatíte přímo v pokladně klubu 460 korun v předprodeji, v sítích Ticketpro a Ticketstream 495 Kč a až na místě 550 Kč.
Kapela Laibach vznikla v roce 1980 a už od počátku se zapsala do povědomí lidí díky svým nesmlouvavým textům a pro mnohé drsné hudbě. Chvíli trvalo, než byla kapela akceptována širším publikem, k její popularitě přispělo i navázání spolupráce s nezávislou značkou Mute v 80. letech.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.