Monika Bagárová jazzmanka v rytmu RnB | ABradio.cz

Monika Bagárová jazzmanka v rytmu RnB

  • Monika Bagárová jazzmanka v rytmu RnB
    • 20.03.2010
    • Tisk

    Monika Bagárová se nachází na rozcestí své bohaté hudební minulosti opředené…

    Sdílejte článek:

Monika Bagárová se nachází na rozcestí své bohaté hudební minulosti opředené řadou úspěchů a zkušeností především na poli české jazzové scény a nadějných zítřků plynoucích z nesčetného množství nabídek a možností, jichž se mladičké zpěvačce dostává díky účasti v soutěži Česko-Slovenská SuperStar.

Příprava repertoáru v rytmech R'n'B, vydání vlastní desky, duet s Jánem Bendigem, průběžné vystupování v rámci různých hudebních formací, ale i řada doprovodných aktivit v podobě charitativního turné v součinnosti s La Sophií Yvetty Blanarovičové, focení s renomovaným umělcem Lukášem Vrtílkem nebo spolupráce se společností Dermacol, jež Moniku oslovila jako tvář své kampaně pro rok 2010. . . To vše a mnohé další naplňuje hektické dění kolem mladičkého talentu charismatické Moniky Bagárové.

Ve víru příprav na další hudební cestu zpěvačky se především pilně pracuje na repertoáru v tanečním rytmu R'n'B, který Monika zanedlouho na koncertech představí. Tvůrčí činnost zastává jádro „skoro rodinné“ jazz-funkové skupiny Connection, z jejíž řad bude částečně sestavena i Moničina kapela. Předmětem intenzivního jednání je také vydání vlastní desky, provázené řadou producentských i autorských nabídek spoluprací, z nichž si zdravě ambiciózní a cílevědomá Monika s podporou svého týmu aktuálně vybírá. Prvořadě se však řeší společný duet s Jánem Bendigem, který je fanoušky žádán a doslova očekáván.

Kromě akcí, na nichž většinou po boku svých kolegů ze SuperStar zpívá písně ze soutěže, Monika nadále koncertuje se svým jazzovým kvartetem a k hudební spolupráci byla oslovena i známým bigbandem B-Side Band, se kterým účinkovala již před soutěží. Brzy také představí speciální vystoupení za doprovodu smyčcového kvarteta a klavíru.

Vedle nesporného hudebního talentu si zaslouženou pozornost získává i Moničin půvab, který zpěvačka zúročí jako tvář letošní kampaně kosmetické společnosti Dermacol. Své portfolio významně obohatila spoluprací s renomovaným českým fotografem Lukášem Vrtílkem, jenž ve své umělecké práci zachytil naturální kouzlo charismatické krásky s obrovským citem pro přirozenost a v čisté kráse jednoduchosti.

V průběhu měsíce března se Monika Bagárová účastní charitativního turné pod názvem Otevření ligy malé kopané pro DD organizovaného pro děti z domovů Jihomoravského kraje. Akce vznikla spojením Moničina přání opuštěné děti navštívit a plánovaných aktivit Brněnského svazu malé kopané, hlavního organizátora tohoto projektu na Moravě. Program, během kterého Monika zazpívá a podnikne autogramiádu, ale potěší i děti z domovů v Praze a Středočeském kraji, kam se volným pokračováním dobročinná tour rozšíří díky spolupráci s Yvettou Blanarovičovou a pod záštitou organizace La Sophia.

V neposlední řadě finalizuje Monika Bagárová obsah svých oficiálních webových stránek „www.monikaba­garova.eu“, na kterých bude veškeré dění kolem její osoby průběžně aktualizováno.

Více info:

http://www.monikabagarova.eu

http://www.slavica.cz

Monika Bagárová – I believe I can fly

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.