Zbývají poslední vstupenky na pražský koncert Bobbyho McFerrina

Vstupenky na pražský koncert Bobbyho McFerrina, který se uskuteční 22. dubna v Kongresovém centru, jsou téměř vyprodané. Pořadatelé teď přicházejí s unikátní novinkou a nabídkou pro jeho fanoušky.

Do prodeje putují poslední vstupenky. Pořadatelé se rozhodli rozšířit kapacitu míst Kongresového centra o exkluzivních 150 přímo na podiu. Nová místa nabídnou jedinečný zážitek, který posílí ještě fakt, že návštěvníci získají bezprostřední kontakt s osobitým umělcem. A stejně jako před dvěma lety se předpokládá, že Bobby McFerrin aktivně do svého koncertu zapojí publikum.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro za 2 600,– a 2 800,– korun. Podrobnější informace ke koncertu jsou k dispozici na webových stránkách www.bobbyvpra­ze.cz

Bobby McFerrin – zpěvák, jedinečný improvizátor, skladatel a dirigent – se do České republiky vrací po dvou letech. Tentokrát na třech koncertech představí svůj nový projekt VOCAbuLarieS, který vyjde už teď v polovině měsíce března.

První jarní koncert Bobbyho McFerrina v České republice se odehraje 21. dubna na benefičním Jarním GALA pro Struny podzimu v Obecním domě, 22. dubna ovládne pražské Kongresové centrum a 24. dubna vystoupí v ostravské ČEZ Aréně. Pokaždé ho na cestě do světa gospelu, soulu a funku doprovodí jedinečný komorní pěvecký sbor vytvořený jen pro dané vystoupení. Kdo byl pověřen sestavení sborů a další podrobnosti si můžete přečíst zde.

Bobby McFerrin – Don´t Worry, Be Happy!"

 

Kdo je vlastně Bobby McFerrin?

Bobby McFerrin stále srší energií a je až neuvěřitelné, že příští rok oslaví šedesátku. Krom připravovaného alba VOCAbuLarieS ho čeká koncertní turné po Spojených státech i Evropě. Ke spolupráci zve operní pěvce, orchestry, pěvecké sbory i zástupce jiných hudebních žánrů.

Bobby McFerrin už získal deset cen Grammy a do paměti všech se vryla hlavně jeho nesmrtelná píseň Don’t Worry, Be Happy!. McFerrin je zároveň uznávaným dirigentem, skládá filmovou hudbu, učí a je příznivcem povinné hudební výchovy ve školních osnovách. Na kontě má na třicet desek, kterých se prodalo přes dvacet milionů kusů.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.