Newyorské duo Thievery Corporation zavítá v červnu do Prahy

  • Newyorské duo Thievery Corporation zavítá v červnu do Prahy Fotogalerie (16)
    • 06.03.2010
    • Tisk

    Americká producentská a DJ dvojka ve složení Rob Garza a Eric Hilton nás již několik let …

    Sdílejte článek:

Americká producentská a DJ dvojka ve složení Rob Garza a Eric Hilton nás již několik let úspěšně bombarduje downtempovými pumami. Rozebrat jejich tvorbu nebo vyjmenovat umělce se kterými tato dvojka spolupracovala by vydalo na další recenzi.
Ve stručnosti lze však uvést, že na svém kontě mají již 6 LP, 20 singlů, cca 10 kompilací a spolupráci s Astrud Gilberto, Norah Jones, Davidem Byrnem a dalšími. Za své posledni album „Radio Retaliation“ se Thievery Corporation dočkali nominace na ceny Grammy.
Thievery Corporation již od roku 1995 vesele plují v klidných vodách downtempové elektroniky s prvky dubu, acid jazzu,bossa novy a etna. Již první LP Sound from the thievery Hi-fi (1997) si získalo mnohé posluchače svým přirozeným soundem a melodiemi. Ostatně tím jsou THC asi nejvíce zajímaví. Často se stává, že při náhodném poslechu člověk okamžitě pozná jejich nezaměnitelný zvuk. Samozřejmostí je vcelku častá koncertní činnost včetně hostů. Rozepisovat se o mistrech svého řemesla je opravdu zbytečné, což pozná každý kdo si jejich hudbu někdy poslechl.
Thievery Corporation – Radio Retaliation

V loňském roce své plánované vystoupení v Česku zrušili, fanoušci se jich však dočkají letos. 5.června vystoupí toto Newyorské duo v pražském Lucerna Music Baru.
Koncert začíná od 18:00.
Vstupenky za 660,– Kč + poplatky budou k dostání od pondělí 8.2. v síti Ticketpro, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 790,– Kč.
Více info na:

www.thieverycorporation.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.