Skutečná liga 2009: Hudba je radost - Music is joy… | ABradio.cz

Skutečná liga 2009: Hudba je radost - Music is joy…

  • Skutečná liga 2009: Hudba je radost - Music is joy…
    • 25.03.2009
    • Tisk

    Skutečná liga má za sebou počáteční hvizd. Stejně jako v předešlých ročnících, i letos dává napínavá soutěž šanci talentovaným skupinám, které si chtějí proklestit cestu do finálové sestavy české hudební scény…

    Sdílejte článek:
 

Skutečná liga pořádá letos už svůj pátý ročník. Původně malá neznámá soutěž nabírá na důležitosti a stává se známou jak mezi muzikanty, tak i mezi hudebními médii. V roce 2008 se stala dokonce „bojem“ mezinárodním, a to hlavně díky Francouzskému institutu a zahraničním konzultantům v porotě, například Heather Crofther (Tombalina), etablované výtvarnici mnoha londýnských klubů a mezinárodního festivalu Move. 

 

Patronem pro letošní rok je hudebník a poradce prezidenta, pan Ladislav Jakl. Tento rok poprvé zasedne v soutěži i mezinárodní porota tzv. „distanční porotci“, kteří budou hlasovat přes internet na základě záznamů pořízených z jednotlivých koncertů.

 

Soutěž je jako každý rok otevřena všem hudebním stylům – od rocku a popu, přes hip hop, ska nebo funky až po elektro. Jedinou podmínkou pro zúčastněné formace je skutečnost, že hraní nesmí být hlavním zdrojem příjmu kapely.

 

Přihlášky do soutěže je možné zasílat od 15. března do 15. června, formulář naleznete na www.skutecnaliga.cz. Vypařovací kola budou probíhat od 2. července do 10. září a závěrečné boje play off pak v průběhu září a listopadu. Velké finále vyvrcholí začátkem prosince.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.