Úspěšné akustické turné Mira Žbirky bude mít už brzy pokračování | ABradio.cz

Úspěšné akustické turné Mira Žbirky bude mít už brzy pokračování

  • Úspěšné akustické turné Mira Žbirky bude mít už brzy pokračování Fotogalerie (3)
    • 25.02.2010
    • Tisk

    Na úspěšné podzimní akustické turné Mira Žbirky naváže jarní pokračování už 10. března…

    Sdílejte článek:

Podzimní akustické turné Mira Žbirky se setkalo s obrovským úspěchem. Bude tak mít už brzy pokračování. První zastávkou nového turné se už 10. března stane koncert v pražském divadle Hybernia. Výběr místa není náhodný. Loni totiž právě tento sál Miro Žbirka dvakrát vyprodal.

Acoustic tour Miro Žbirka bude mít dalších deset pokračování v dubnu a květnu. Koncerty se uskuteční v divadelních sálech v Čechách i na Moravě.

A jak vnímá úspěch pro něj nezvyklého komorního turné samotný zpěvák a kytarista? „Byl to pro nás krok do neznáma, který vyšel. Poprvé ve své kariéře jsem stál tak blízko lidem v sále a oni reagovali naprosto skvěle na písničky i mluvené slovo. Je to úplně něco jiného než vystupovat v obrovské anonymní hale,“ neskrývá spokojenost Žbirka.

Konkrétní termíny a místa akustických koncertů se už brzy objeví na oficálních stránkách Mira Žbirky www.zbirka.cz

Po jarním unpugged turné v České republice se interpret na podzim přesune na Slovensko. Letošní rok tak pro něj bude znamenat velké koncertní vytížení. V druhé části roku se chce nicméně Miro Žbirka soustředit hlavně na prezentací aktuální desky Empatia. Začátem jara by měl dokonce odletět do Londýna, kde natočí další klip ke stejnojmenné titulní písni z alba Empatia. Režie se ujme David Beránek. Oficiální video už existuje také ke skladbám Tento song a Strom.

Miro Žbirka – Biely kvet

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.