Dance Celebration se tentokrát uskuteční v Brně | ABradio.cz

Dance Celebration se tentokrát uskuteční v Brně

  • Dance Celebration se tentokrát uskuteční v Brně Fotogalerie (29)
    • 23.02.2010
    • Tisk

    Půl roku po velmi úspěšném prvním ročníku Dance Celebration v Praze, kdy do OC Arkády…

    Sdílejte článek:

Půl roku po velmi úspěšném prvním ročníku Dance Celebration v Praze, kdy do OC Arkády Pankrác zavítalo na 5 000 návštěvníků, se pořadatelská agentura Dance Corporation rozhodla tuto velkolepou taneční party situovanou do nákupního centra přenést do brněnské Gallerie Vaňkovka.
20.března se tak již podruhé jedno z českých nákupních center promění v obří taneční chrám, kde se budou moci bavit tisíce návštěvníků od 22.00 až do páté hodiny ranní.
Stejně jako při pražské premiéře, kde seznamu účinkujících vévodila hvězdná trojice Alex Gaudino (Itálie), Laurent Wolf (Francie) a Olav Basoski (Nizozemí), nabídne i Dance Celebration 2010 v Brně především elitní DJe ze zahraničí.
S live setem se představí Guru Josh z Velké Británie (autor nejhranějšího singlu roku 2008 – “Infinity 2008”), Mauro Mondello (Itálie), německý DJ Dave Kurtis či francouzská DJka, producentka a zpěvačka DJ Miss Duckin, která v minulosti spolupracovala s takovými jmény jako jsou Laurent Garnier, skupiny Nine Inch Nails či Laibach.
Vstupenky jsou od pátku k dostání v distribuční síti Ticketpro. Od dnešního dne budou rovněž k zakoupení v O2 Prodejnách v Brně, ve kterých je navíc možnost získat vstupenky jako dárek.
Vstupné: pouze 299,– Kč!!! Pro studenty s platným studentským průkazem navíc 50 Kč sleva!!!
Více na:

www.dance-celebration.com

Facebook

ABradio.cz je mediálním partnerem akce.
Guru Josh Project – Infinity 2008

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.