Sunflower Caravan zahajují jarní turné v pondělí v Lucerna Music Baru

Kapela Sunflower Caravan ohlašuje termíny, ve kterých se zastaví v klubech po České republice s krátkým výletem na Slovensko a do Polska. Šňůru, která začíná 3. března 2010 v Olomouci, chce věnovat svým nejvěrnějším fanouškům jako dík za skvěle fungující podporu v uplynulém roce. Na některých zastávkách na své koncerty přibere mladé kapely – The Swan Bride, Johnny Said The Number a Vees (VVV).
Sunflower Caravan od podzimu udělali velký posun. Hlavním krokem vpřed se bezesporu stalo rozhodnutí téhle trojice definitivně přidat ke svým instrumentálním nápadům zpěvovou linku. Vokálu se zhostil frontman Andy a chce ho pořádně prověřit na chystaném turné, stejně jako několik nových songů. Především si chce ale kapela spolu se všemi, kdo dorazí na jejich koncerty, užít svoje silné skladby, které si časem sedly a ustálila se jejich podoba.
Turné začíná 3. března koncertem v olomouckém Českém rozhlase, ale předznamená ho ještě akustický set, který se uskuteční 22. února v Lucerna Music Baru. Kapela se tak rozhodla podpořit vydání desky skupiny Rara Avis. Pak už se ale Caravani ponoří do vlastního objíždění republiky, které chtějí věnovat svým věrným. Než se pustí do příprav druhého alba, pošlou energii, která fungovala na podzim, do světa ještě jednou. Těší se na stejně výjimečné hudební večírky, jako zažili na předchozích cestách – kdo na nich byl, jistě si nenechá ujít příležitost být u toho znovu.
Na část koncertů Sunflower Caravan přibírají talentovanou slovenskou kapelu The Swan Bride, se kterou se pak 9. a 10. dubna podívají do Žiliny a do Bratislavy. S mladými Johnny Said The Number zahrají v Opavě a v Kopřivnici. Exkluzivně pro českobudějovické příznivce je pak přichystána dvojitá nálož v klubu Velbloud, kdy bude kapacita každého koncertu omezena a je tedy třeba si rychle zajistit vstupy. Tam se přidají také domácí Vees (VVV), kteří při této příležitosti pokřtí svoje aktuální EP.

Jistě klíčovým se také stane koncert na domácí půdě, tedy v Paláci Akropolis 22. dubna. Velmi speciálním supportem pro tento večer bude James Nemo, frontman londýnské čtveřice Nemo. Všechny další informace a případné další termíny, které ještě do jarního turné zřejmě přibudou, jsou k nalezení na stránkách Sunflower Caravan
.

Jarní turné Sunflower Caravan

22. 2. Praha, Lucerna + Rara Avis

3. 3. Olomouc, Český rozhlas

4. 3. Šumperk, Music Machine

5. 3. Varšava, klub Saturator

6. 3. Pardubice, klub Ponorka

13.3. Otrokovická beseda, Otrokovice

19. 3. Opava, Klub Art + Johnny Said The Number

20. 3. Kopřivnice, Nora klub + Johnny Said The Number

24. 3. Plzeň, Pod Lampou + (Vees) VVV

25. 3. České Budějovice, klub Velbloud + (Vees) VVV

26. 3. České Budějovice, klub Velbloud + (Vees) VVV

27. 3. Strakonice, Habeš klub, festival

30. 3. Praha, Febiofest

6. 4. Brno, Melodka + The Swan Bride

7. 4. Zlín, Golem klub + The Swan Bride

8. 4. Ostrava, Fabric

9. 4. Žilina + The Swan Bride

10. 4. Batislava + The Swan Bride

17. 4. Karlovy Vary, Husovka

22. 4. Praha, Palác Akropolis

24. 4. Česká Lípa, klub Progres

7. 5. Brno, Majáles, klubová stage

Sunflower Caravan – What Is Happiness?

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.