Už v pátek představí Kryštof své nové „Jeviště“ přímo na jevišti

  • Už v pátek představí Kryštof své nové „Jeviště“ přímo na jevišti Fotogalerie (7)
    • 18.02.2010
    • Tisk

    Kapela Kryštof je v těchto dnech na soustředění, kde se chystá na své t – music Kryštof tour 2010

    Sdílejte článek:

Kapela Kryštof je v těchto dnech na soustředění ve Frýdku-Místku, kde se chystá na svůj třetí turné po halách. Na místním zimním stadioně poprvé vyrostla obří scéna určená pro t-.music Kryštof tour 2010.
Podium, na kterém se bude sedm členů kapely pohybovat, lze nejlépe přirovnat k divadelní točně. Skupina slibuje velkolepý hudební, světelný i jevištní zážitek. „Součástí koncertní scény bude například i velká panoramatická projekce přes celou šířku jeviště,“ říká lídr kapely Richard Krajčo. Právě „Jeviště“ je název jejich nové, v pořadí páté, řadové desky, která tentokrát vyšla i v digitální podobě díky společnost T-mobile. Lisovaná podoba se hned po dvou dnech stala nejprodávanější deskou v Česku. U příležitosti jejího vydání kapela vyrazila na t-music Kryštof tour 2010, kde zároveň oslaví 15 let své existence.
Turné má tři zastávky: první 19. února 2010 v Praze v Tesla Aréně, druhá 23. února na brněnském výstavišti v pavilonu P a třetí 26. února v ČEZ Aréně v Ostravě. Jako předskokan turné vystoupí  Xindl X.
Začátky koncertů jsou naplánovány na osmou hodinu večerní, haly se otevřou již o dvě hodiny dříve. Důvodem je velký zájem o vstupenky, pořadatelé tedy doporučují návštěvníkům příchod v dostatečném předstihu!
Kryštof – CyRáno

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.