Do Prahy přilétají Swollen Members, připoutejte se prosím | ABradio.cz

Do Prahy přilétají Swollen Members, připoutejte se prosím

  • Do Prahy přilétají Swollen Members, připoutejte se prosím Fotogalerie (5)
    • 15.02.2010
    • Tisk

    Bez 3 dnů přesně po 3 letech se vrací fantastická trojka Swollen Members – 11.3. budou v LMB

    Sdílejte článek:

Koukni se na nebe. Je to pták? Je to letadlo? Je to červený drak! Na hřbetě mu sedí Prevail, Rob The Viking a za uši ho řídí Mad Child, přežvykující zbytky posledního Avatara. Bez 3 dnů přesně po 3 letech se vrací fantastická trojka Swollen Members do Prahy na místo činu… Potřetí.
V těch číslech musí něco být. Černá magie, stejně jako v jejich uhrančivém rapu, plném alchymie, bublajících lektvarů, teleportování, nočních můr, náměsíčných záchvatů, alkoholu, dračích slují, ohnivých koulí, upírů, goblinů, hobitů, po zuby ozbrojených bojovníků, ohánějících se mocnými kyji a válečnickými sekyrami, bránících pásmo posledního vzdoru podsvětí, ale i bojových psů, motorek, co nejsou motorky, ale choppery a chlápků, co kontrolují svět z jejich ocelového hřbetu, potetovaných tak, že do kolonky „barva kůže“ vyplňují zásadně „barevná“, v rapu plném i bazénů, drog a holek z Bollywoodu, připravených na cokoli.
Swollen Members – Lady Venom

Přesně tyhle blázni ze Swollen Members tady budou ordinovat medicínu kanadského rapového hurikánu ve větších, než malých dávkách. Když má někdo k mání arzenál pěti alb (Balance, Bad Dreams, Heavy, Black Magic a Armed To The Teeth) a bezpočtu hymen, při jejichž poslechu mrazí v zádech tak, že si připadáte jak Mad Child: „I'm the extreme case of fire and anger. The misguided angel with ice in his veins.“ alá “Bless + Destroy“, “Front Street“, “Killing Spree“, “Bad Dreams“, “Full Contact“, “Deep End“, “Red Dragon“, “Fuel Injected“, “Lady Venom“, “Burn It Down“, “Put Me On“, “Warrior“, “Bollywood Chick“, “Porn Star“… tak to se to pak hraje. Swollen Members mají zápalné bomby na celou noc, výjimečnou noc, kde skáče do lidí i zvukař. Přijď svlažit hrdlo lahodným mokem z kravského rohu nebo lebky nepřítele a pogo kolem s válečníky z řad hard core rapistů, rozjetých skejťáků, pote­tovaných motorkářů a okultních meťáků se dostat rovnou do Valhally.
Swollen Members – Breath

Battle Axe Boombox – 11.3. 2010, v Lucerna Music Baru.
Vystoupí:
SWOLLEN MEMBERS /CAN/
The Famous Deck Team (DJ Smart & DJ Crypt) /D/
DJ Tuco /UK/

Více info: www.boombox.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.