Kamil Střuhavka se chystá vyrazit na Best Of Tour 2010 | ABradio.cz

Kamil Střuhavka se chystá vyrazit na Best Of Tour 2010

  • Kamil Střuhavka se chystá vyrazit na Best Of Tour 2010 Fotogalerie (9)
    • 05.02.2010
    • Tisk

    Na přelomu roku vydal Kamil Střihavka desku Best Of, nyní k ní pojede turné, které začíná v Praze.

    Sdílejte článek:

Konec předešlého roku a začátek nového měl Kamil Střihavka poměrně rušný. Na přelomu roku mu vyšlo u firmy Sony Music 2CD Best Of s podtitulem „20 let na scéně“ a na konci roku minulého jej postihlo onemocnění hlasivek, takže došlo i k rušení pracovních závazků, ovšem poslední koncertní provedení Jesus Christ Superstar statečně odzpíval.
2CD svým rozsahem a pojetím přesahuje klasický rámec Best Of-ky, a je spíš retrospektivou mapující tvorbu tohoto výjímečného hlasu na české rockové scéně za uplynulých dvacet let.
Český „rockový“ Ježíš Kamil Střihavka měl hodně rušný konec minulého roku. Jeden z našich nejvýraznějších zpěváků v závěru minulého roku prožil to, čeho se obává každý, kdo se živý svým hlasem. Nemohl zpívat. Kamila Střihavku postihlo závažné a komplikované onemocnění hlasivek, které si vyžádalo naprostý hlasový klid a zrušení všech prosincových pracovních závazků.
Kamil Strihavka – Woo-Doo!

Výjimkou a zároveň testem uzdravených hlasivek bylo historicky poslední koncertní provedení rockové opery Jesus Christ Superstar konané v samém závěru minulého roku v Liberci. Hlasivky vydržely a Kamil Střihavka je zpět v plné síle a formě, víc než kdykoliv předtím.
Kamil Stříhavka říká: „Nechci, aby to znělo teatrálně, ale mám pocit, že si plním své sny a jsem šťastný člověk. Hraji a zpívám se zajimavými lidmi, mám před sebou spoustu krásných koncertů. Jsem rád, že mě to drží a baví.“
Křest tohoto dvouCD proběhne 3.3. 2010 v pražském hudebním klubu Retro Music Hall. Na tento výjimečný koncert se sejdou hvězdní hosté: Lucie Bílá, Michal Pavlíček, Ota Baláž, Zdeněk Mazač a Dan Bárta. V průběhu večera zazní všechny nějvětší hity i nečekané duety. Tímto speciálním vystoupením zahájí Kamil Střihavka jarní Best Of Turné, na kterém ho bude doprovázet jeho kapela Leaders.
Kamil Stříhavka zve na turné a říká:“Nebilancuji, ale slavím!“
Předprodej na pražský koncert 3.3. 2010 v Retro Music Hall zajišťuje Ticketstream.cz.

Aktuální informace najdete na www.kamil.strihavka.its.cz

Kamil Střihavka & Leaders Best Of Tour 2010!
3.3. PRAHA RETRO MUSIC – HOSTÉ: LUCIE BÍLÁ, MICHAL PAVLÍČEK, OTA BALAGE, DAN BÁRTA, ZDENĚK MAZAČ.
11.3. BRNO SEMILASO
12.3. ZÁBŘEH NA MORAVĚ KD
24.3.OSTRAVA KLUB PARNÍK
25.3. HAVÍŘOV KLUB STOLÁRNA
26.3. DUBŇANY KD – U HODONÍNA
27.3. PÍSEK DIVADLO POD ČAROU
15.4. BRUNTÁL KD
20.4. SVITAVY FEBRIKA
21.4. TÁBOR DIVADLO OSKARA NEDBALA
24.4. DĚČÍN ŠKUNER
27.4. PŘÍBRAM DIVADLO A.DVOŘÁKA
30.4. VSETÍN DK
BSP – Země vzdálená

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.