S albem Mlsná vyrazí Divokej Bill na své největší turné

  • S albem Mlsná vyrazí Divokej Bill na své největší turné Fotogalerie (3)
    • 29.01.2010
    • Tisk

    V roce 2010 nebude možné vidět kapelu Divokej Bill na žádném z festivalů, kromě festivalu Ouvalskej Bigbít 6.6. a Rock for People 3. – 6.7. Billové totiž v březnu zahajují své ohromné turné s vlastní scénou a technikou k aktuálnímu albu Mlsná.

    Sdílejte článek:

Turné bude rozděleno do 3 částí. První začíná již v březnu a obsahuje koncerty ve velkých koncertních sálech. Pomyslným předělem pak bude datum 12.5., kdy se uskuteční koncert v Incheba areně (dříve Malá sportovní hala). Po tomto koncertu se turné přesouvá do amfiteátrů a dalších venkovních prostorů, aby se pak v říjnu v rámci své třetí fáze opět vrátilo do koncertních sálů. O tom, že koncertní diář kapely je opravdu naplněný svědčí i to, že jen od března do srpna 2010 je naplánováno přes 40 zastávek.

Divokej Bill připravuje na turné speciální scénu, projekce i světla. Na každém koncertě pak bude mít i předkapelu. V březnu bude Billa „předskakovat“ Five o’clock Tea, v dubnu Mother’s Angels, v květnu až srpnu kapely Medvěd 009 a Mandrage (na každém koncertě vždy 1 z nich – viz. rozpis koncertů na webu www.divokejbill.cz
).

Pátá řadová deska kapely Divokej Bill Mlsná vyšla na začátku listopadu 2009 a už lze tvrdit, že je jednou z nejúspěšnějších alb roku. K singlu Batalion, vznikl i jedinečný klip, který natočil režisér Jan Bártek – držitel cena Anděl 2008 za nejlepší klip roku (Bratři Ebenové – Folkloreček). Natáčení bylo produkčně i postprodukčně bylo velmi náročné a klip se tak řadí mezi nejnákladnější tuzemské klipy posledních let.

Divokej Bill – Batalion

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.