Již zítra vypukne v pražské O2 areně SuperKoncert | ABradio.cz

Již zítra vypukne v pražské O2 areně SuperKoncert

  • Již zítra vypukne v pražské O2 areně SuperKoncert Fotogalerie (9)
    • 15.01.2010
    • Tisk

    Již zítra vystoupí všech 12 finalistů Česko Slovenské SuperStar na společném koncertu v O2 areně!

    Sdílejte článek:

Jedinečný a podle všeho vůbec jediný společný koncert 12 finalistů Česko Slovenské SuperStar v O2 areně je takřka připraven. SuperKoncert v největší aréně v Česku a na Slovensku začne v sobotu 16. ledna 2010 přesně v 17 hodin a někteří finalisté už do hlavního města ČR dorazili.
Jako první se do O2 areny ve středu podíval miláček publika, teprve patnáctiletý finalista Jan Bendig s rodiči a sourozenci. „Úplně se mně podlamují kolena, teď tady stojím a aréna je prázdná. Až v sobotu budu zpívat, bude se na mě dívat mnoho tisíc lidí. Moc se na ně těším.“, řekl Jan Bendig, když stál na ploše O2 areny. Právě tam si dokonce zkusil zazpívat i písničku Bum Bum Bum (Dám dělovou ránu) od Karla Gotta, kterou od něj v sobotu fanoušci také uslyší. „Jsme rádi, že se tu Honzovi a jeho rodině líbilo. Provedli jsme je i zákulisím O2 areny, kam se dostane jen málokdo. Honza viděl mimo jiné i šatnu hvězd, ve které před ním odpočívala třeba Madonna, Tina Turner nebo Tom Jones.“, říká k tomu Jan Tuna, mluvčí akciové společnosti BESTSPORT, která O2 arenu provozuje.
A právě s Tomem Jonesem souvisí další překvapení. To O2 arena přichystala pro vítěze Česko Slovenské SuperStar Martina Chodúra. Ten je Jonesovým velkým obdivovatelem a v sobotu se bude moci celý den cítit přesně jako on. „Do O2 areny Martina přivezeme stejným luxusním mercedesem jako sem na podzim vezl Toma Jonese, bude mít k dispozici stejnou šatnu a také stejné občerstvení – královské krevety, mušle svatého Jakuba, ovoce, zeleninu a kvalitní červené a bílé víno.“, doplňuje Jan Tuna. „Konečně si zazpívám v aréně, ve které nedávno vystoupil můj vzor Tom Jones. Tuto legendu jsem v O2 areně sledoval jako divák a teď budu stát na stejném pódiu jako ona“, dodává zpěvák, do kterého vkládají velké naděje jak fanoušci, tak hudební kritici.
Podobně se těší i slovenský zpěvák Miro Šmajda, který v soutěži skončil jako druhý. „Moc se těším a věřím, že si ho užiju já i diváci, které na něj tímto zvu. Uslyší ode mě třeba pecku Welcome to the Jungle od Guns N´ Roses, říká Šmajda, pro kterého je podle jeho slov ctí, že bude vystupovat na stejném místě jako loni v březnu AC/DC. A už teď je jasné, že na pódiu bude řádit stejně jako australští rockeři.
Pódium k SuperKoncertu začali technici chystat hned ve čtvrtek v noci po skončení koncertu Depeche Mode. V pátek večer na něm proběhne zvuková zkouška doprovodné kapely a v sobotu dopoledne už budou zkoušet všichni finalisté. Fanoušci od nich večer samozřejmě uslyší i společný hit Příběh nekončí.
Vzhledem k velkému zájmu fanoušků se organizátoři rozhodli otevřít při SuperKoncertu i 4. patro O2 areny.
V prodeji je posledních několik set lístků. Ty si mohou zájemci zakoupit na všech terminálech Sazky a v sobotu od 10:00 hodin také na pokladnách O2 areny. SuperKoncert nebude vysílat žádná televizní stanice a tak jediná možnost, jak ho vidět, je právě jen v sobotu O2 areně.
Pořadatelem koncertu je BESTSPORT akciová společnost a spolupořadatelem CET 21, s.r.o.
12 finalistů Česko Slovenské SuperStar – Příběh nekončí

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.