Vítězové RGM Live Space No Heroes mají nový singl

  • Vítězové RGM Live Space No Heroes mají nový singl
    • 12.01.2010
    • Tisk

    Berounská No Heroes, vítěz diváckého hlasování prvního ročníku soutěže RGM Live Space, má nový singl.

    Sdílejte článek:

Berounská No Heroes, vítěz diváckého hlasování prvního ročníku soutěže RGM Live Space, má nový singl. Jmenuje se Lost Time a brzy k němu přibude i druhá skladba a k ní i klip.
Skupina No Heroes vznikla před pěti lety v Berouně na Soukromé základní umělecké škole. Od začátku jí tvoří Thomas Klika – zpěv, kytara, Karel Kreisinger – kytary, Petr Tichý – klávesy a David Fuxa – bicí. Samuel Klika (basa) byl prvního ledna 2010 vystřídán Kryštofem Maškem.
No Heroes si momentálně užívají cen, které si „vyhráli“ vítězstvím v diváckém hlasování v prvním ročníku soutěže RGM Live Space. Což v tuto chvíli obnáší být zavřený ve studiu a natáčet nový singl, posléze i videoklip s režisérem Martinem Snášelem.
Fanouškovskou základnu však mají skvělou, protože počet jejich diváckých hlasů několikanásobně překročil množství, jež měly skupiny jiné. A co si slibují od vítězství? „Uvědomili jsme si, že se začínají vracet hodiny strávené ve zkušebně a na cestách po celé republice. Získali jsme určitou podporu fanoušků, které si velmi vážíme. Očekáváme, že se díky vítězství dostaneme víc do médií, přebírání ceny v televizním pořadu Noc s Andělem bylo prvním a milým krůčkem.“
Soutěž jim doporučil jejich manager a přihlásili se bez nějakých velkých očekávání. Teď se však těší, co „ztracenému času“ a dalšímu singlu řeknou lidé.
Termín pro podání přihlášek do druhého kola soutěže RGM Live Space bude 12.1.2010, pro více informací nahlédněte na www.rgmlivespace.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.