SUNSHINE přes zimu nelení

  • SUNSHINE přes zimu nelení Fotogalerie (2)
    • 06.02.2009
    • Tisk

    Přestože se zdá, že Sunshine přes zimu spí, opak je pravdou. Kromě toho, že vymetají tuzemská i zahraniční studia a kousek po kousku dávají dohromady sourozence Dreamera, chystají se v užší sestavě expandovat do klubů jako djs.

    Sdílejte článek:

,,Klubová scéna drží jako rukojmí lidi, co se chtějí normálně bavit. Jsme možná z pohledu těch, kteří rozjížděli taneční párty v Čechách, úplný diletanti, protože nectíme zavedený pravidla a neumíme míchat dva tracky do sebe. Jenže na to už dneska každej kašle. Trend je mnohem liberálnější, členové kapel normálně hrajou v klubech věci, který je baví a ovlivňujou tak mimoděk vkus lidí, co na ně chodí. Nemáme vůbec žádný ambice, chceme se jenom dobře bavit a bavit lidi, co jedou v tom, co se hraje v klubech po celým světě”, říkají Kay a Rob Org.

Po hostování na parties spřátelených desperátů The Fakes (Clash, T.R.A.S.H.) nebo na brněnském London Calling chystají pravidelné mejdany ve spolupráci s pražským klubem******Chapeau Rouge****Under­ground. Budou se jmenovat **Bounce! Bounce!  a na programu klubu se objeví každé dva měsíce.

Sledujte weby, myspace (www.chapeaurouge.cz, www.myspace.com/sunshinetrash) a program Chapeau Rouge. Bounce! Bounce! bude nedokonalá undergroundová zábava, legrace, tek-punk model 2009, fashion victims, hezký holky a samozřejmě crowdsurfing!
 

Data:

**14. 3. 2009, Chapeau Rouge Underground


**23. 5. 2009, Chapeau Rouge Underground

**

**20. 6. 2009, Chapeau Rouge Underground  

**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.