Dvě nové tváře Kláry Vytiskové – Holka Elka a Medúza | ABradio.cz

Dvě nové tváře Kláry Vytiskové – Holka Elka a Medúza

  • Dvě nové tváře Kláry Vytiskové – Holka Elka a Medúza Fotogalerie (3)
    • 27.12.2009
    • Tisk

    Klára Vytisková je nejen novou tváří Medúzy, ale i jednou z postav divadelní hry Holky Elky.

    Sdílejte článek:

Frontwomanka Toxique Klára Vytisková je nejen novou tváří hudebního pořadu Medúza, ale i jednou z hlavních postav divadelní hry Holky Elky.

Letošní rok byl pro Kláru Vytiskovou rokem více než zdařilým. Se skupinou Toxique odjela dvě velmi úspěšná turné – jarní DeTox Toxique Tour a podzimní SOFAsticated Tour 2009 a yydala koncertní DVD I Love My Sofa.
Toxique získali čtyři nominace ve výročních cenách Akademie populární hudby Anděl 2008 a stali se Objevem roku 2008.
Na příští rok Toxique plánují nové CD, podzimní turné, několik koncertů v zahraničí a naprosto novou koncertní image.
Klára Vytisková se sama, bez podpory skupiny, postaví na divadelní prkna ve hře Holky Elky Divadla Poprchává. V ní se dozvíte, co se stane, když se tři skvělé modelky Ely sejdou při focení pro prestižní značku. Na příští rok se chystá deset repríz a termíny budou postupně upřesňovány.
Navíc od ledna nového roku bude Klára Vytisková moderovat hudební pořad České televize Medúza. Převezme tak pomyslné žezlo od Richarda Krajča a Aleše Juchelky, kteří na televizních obrazovkách vydrželi dvanáct let. Nový vysílací čas Medúzy s pozměněným obsahem bude: premiéra – sobota ČT2 ve 12:30, repríza – čtvrtek ČT2 19:05 a repríza – pátek ČT2 13:10.
Vzhledem k tomu, že se Medúza přesouvá z původního bloku pro děti do vysílacího času určenému dospívajícím a dospělým, bude se postupně proměňovat i vizuální stránka pořadu. Budou tu nové rubriky, rozhovory, reportáže, horká linka s osobností a další novinky. Zachována bude desetimístná klipová hitparáda a na nasazování novinek se nově budou podílet i diváci.
Richard Krajčo a Aleš Juchelka se s diváky Medúzy rozloučí 2. ledna 2010 ve 12.30 na ČT2 ve speciálním vydání pořadu nazvaném Zlatá Medúza 2009. Uvedou v něm 12 nejúspěšnějších klipů loňského roku, ohlédnou se za 12 lety jejich společného moderování a přímo před zraky diváků uskuteční v rámci pořadu konkurs na jeho novou tvář.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.