Óčko AllStars zazpívají hit „Ty jsi jako já“ a pokřtí společné CD!

  • Óčko AllStars zazpívají hit „Ty jsi jako já“ a pokřtí společné CD! Fotogalerie (3)
    • 16.01.2009
    • Tisk

    Je to událost roku! Přední čeští interpreti natočili pod hlavičkou Óčko AllStars charitativní písničku „Ty jsi jako já“ a ve čtvrtek 22. ledna ji zazpívají live na RGM Hudebních cenách Óčka 2008! Před samotným vystoupením pokřtí společné CD. Vystoupení na RGM Hudebních cenách Óčka 2008 bude exkluzivní možností vidět celé uskupení Óčko AllStars na jednom jevišti při živém vystoupení!

    Sdílejte článek:

**    ****CDs n­ázvemTy jsi jako já, které obsahuje 13 písniček****(kro­mě titulního hitu přispěl každý interpret také jedním svým sólovým hitem), bude v prodeji od pondělí 26. ledna. Návštěvníci koncertu spojeného s vyhlašováním RGM Hudebních cen Óčka si ho budou moct **zcela **exkluzivně zakoupit už ve čtvrtek 22. 1. během slavnostního večera.

**

**    **Projekt Óčko AllStars se rozhodla podpořit řada českých rádií, která dala písničce Ty jsi jako jáprostor ve svém programu. Videoklip k nírotuje od prosince na Óčku. **

**

**    O tom, že se Óčko AllStars stanou v Česku pojmem, svědčí ohlasy fanoušků na webu Óčka      i na serveru youtube.cz, kde video zhlédlo už víc jak čtyřicet tisíc lidí (oficiální videoklip najdete zdewww.youtube.com/TVOcko).

**

    Unikátnost projektu Óčko AllStarsnespočívá jen v tom, že výtěžek zpísničky získá nadační fond Veselý senior (který se snaží zlepšit podmínky lidí v hospicích a léčebnách dlouhodobě nemocných), ale také v počtu českých hudebních hvězd, které se dobrovolně a bez nároku na honorář sešly a písničku nazpívaly (řazeno abecedně): Anna K., Aneta Langerová, David Koller, Divokej Bill, Ewa Farna, Helena Zeťová, Iva Frühlingová, Marek Ztracený, Markéta Jakšlová (Verona), Michal Hrůza, Michal Malátný (Chinaski) a Radoslav „Gipsy“ Banga. Autorem textu i hudby je Michal Hrůza.
    RGM Hudební ceny Óčka 2008(www.ceny.ocko.tv)
    Vstupenky na koncert 6. ročníku RGM Hudebních cen Óčka 2008 je možné zakoupit v předprodejích Ticketpro a Ticketportal za 249 Kč. Na místě se pak budou prodávat za 299 Kč.
**  

**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.