Dánští The Asteroids Galaxy Tour v Lucerna Music Baru

V rámci Electronic Beats Recommends vystoupí v pondělí 7. prosince ve 20:00 v pražském Lucerna Music Baru The Asteroids Galaxy Tour.

Dánští The Asteroid Galaxy Tour jsou kapela, jejíž hvězda stoupá netradičně rychlým způsobem. *“Když se nám ozval management Amy Winehouse, že se jim líbí naše demo a že by nás chtěli jako předskokany, neměli jsme ještě ani kapelu,*“ říká zpěvačka Mette Lindberg.
Dánské duo spolu s dalšími členy kapely vystoupí v rámci mezinárodního hudebního programu Electronic Beats, který Čechům v posledních třech letech nabídl například koncerty The Prodigy, Róisín Murphy nebo The Orb.
Klubová noc pod názvem Electronic Beats Recommends uvede kromě The Asteroid Galaxy Tour ještě berlínské ModeselektorPfadfinderei a české The Fakes.
Pod názvem The Asteroids Galaxy Tour se skrývá především zmíněná Mette Lindberg a skladatel, textař a producent Lars Iversen. Pokud však vystupují živě, jedná se o vícečlennou kapelu, v níž nechybí dechové nástroje, kytara, klávesy a bubny.
V Lucerna Music Baru se představí v počtu šesti lidí. Kapela, která vznikla teprve v roce 2008 v Kodani, vydala svůj první singl The Sun Ain’t Shining No More minulý rok v září. Druhý singl Around the Bend zněl ještě před oficiálním vydáním v prosinci 2008 v reklamě na Apple iPod touch, což kapelu velmi rychle katapultovalo mezi světové hudební objevy. Před vydáním prvního alba Fruit – letos v září v Evropě a o měsíc později ve Spojených Státech – stihli The Asteroids Galaxy Tour řadu koncertů a to i v rámci letních hudebních festivalů. Duo Lindbert a Iversen bylo také hostem hudební show BBC, stejně jako přijalo pozvání několika dalších evropských televizních stanic. Komerční úspěch zaznamenali i na australském kontinentě, kde si jejich skladbu The Golden Age vybral největší řetězec obchodních domů Myer pro letošní letní kampaň.
„Hrajeme stoprocentně naživo, máme dobré písničky, baví nás to a rádi se o to dělíme s každým, kdo o to stojí,“ dodávají The Asteroids Galaxy Tour.
Pražský Lucerna Music Bar otevře ve 20 hodin, program začnou The Fakes, navážou Modeselektor a večer uzavřou právě The Asteroids Galaxy Tour. Ti v rámci turné Electronic Beats Recommends pojedou z Vídně do Prahy, dále pak zahrají v Kolíně nad Rýnem, Mnichově, Berlíně a Hamburku.

Zítra vám přineseme rozhovor se zpěvačkou Matte Lindberg.

Vstupenky v předprodeji Ticketpro za 199 Kč (+ poplatky), jako Lístek v mobilu prostřednictvím stránek www.electronicbeats.cz nebo na www.t-music.cz za 199 nebo 249 korun.
Více infomací: www.myspace.com/…dsgalaxytour

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.