Sto zvířat se na svém podzimním turné zastaví v Akropoli

 • Sto zvířat se na svém podzimním turné zastaví v Akropoli Fotogalerie (1)
  • 03.12.2009
  • Tisk

  Zvířata od září pokračují ve svém turné k albu Postelový scény, které vyvrhla v březnu.

  Sdílejte článek:

Po jarní části Postelovýho turné Zvířata od září pokračují v jeho podzimní polovině. Jedou ho s albem Postelový scény, které vyvrhla v březnu.

Po velmi náročné festivalové sezóně (Rock for People, SázavaFest, Trutnov Open Air, Mighty Sounds, Otvírák a cca 20 dalších…) se v září Zvířata oklepala a vrhla do druhé půle turné k albu Postelový scény, které Zvěř vyvrhla v březnu tohoto roku a v dubnu pokřtila ve dvakrát beznadějně vyprodaném pražském Roxy. Jarní část Postelovýho turné čítala 20 koncertů.
Z podzimní části turné zbývá skupině Sto zvířat ještě posledních pár koncertů:

 • 09.12. Praha – Palác Akropolis
 • 12.12. Dvůr Králové – ZC Zálabí
 • 18.12. Borovany – KD
 • 19.12. Jindřichův Hradec – KD Jitka

Zárověň vznikají nové písně na další album, které Zvířata chystají na podzim příštího roku k oslavě svých 20. narozenin.
Narozdíl od předchozího titulku Rozptýlení pro pozůstalé (2007, získalo Anděla v kategorii Album roku ska a reggae), které bylo věnováno posledním věcem člověka, nyní Zvířata v Postelových scénách přišla s třinácti písněmi pojednávajícími o sexu, jeho příčinách i důsledcích. Album, které vznikalo od června do prosince loňského roku v proslulém studiu Sono, se opět nese v klasickém zvířecím stylu, který originálně míchá ska, reggae, rocksteady ale i swing. Nové písně mají mnohoslibné názvy jako: Erotickej film, Návod jak ji sbalit, Královna temných spádů nebo Víno s klokanem. Autorem všech textů je opět saxofonista Tomáš Belko, hudbu napsali stejně jako na předchozím albu Jan Kalina a Karel Šváb. Jako hosty si Sto zvířat pozvalo vokalistky Dashu a Alenu Průchovou, v jedné písni vystupuje Dr. Kary.
Vstupenky na koncert ve středu 9. prosince v Paláci Akropolis, začátek v 19:30: v předprodejích Ticketpro a v Akropoli za 180 Kč, na místě za 220 Kč.
Více informací: www.stozvirat.cz
Sto zvířat: Nikdy nic nebylo

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.