Marek Ztracený, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa.. jako patroni

  • Marek Ztracený, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa.. jako patroni Fotogalerie (33)
    • 28.11.2009
    • Tisk

    Patroni finalistek Miss Aerobik 2009 vybráni, „piluje“ se program pro finálový večer 5. prosince.

    Sdílejte článek:

Patroni finalistek Miss Aerobik, 2009 jsou vybráni, „piluje“ se program pro finálový galavečer v sobotu 5. prosince od 19:00 v TOP Hotelu Praha.

Letošní soutěž o titul královny Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009, která se bude odehrávat před kamerami TV Nova, se blíží do finále. Všichni patroni jednotlivých finalistek jsou už známi. Stejně tak jako program pro slavnostní finálový večer a následný večírek.
Jen už několik dní zbývá do závěrečného klání o korunku královny Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Po všech soutěžních kolech, soustředěních a přípravách je už jasný program závěrečných tří důležitých dnů pro deset nejlepších finalistek letošního ročníku.
Poslední tři dny – 3., 4. a 5. prosince – budou ve znamení velkých emocí a dřiny. Ve čtvrtek 3. prosince se ještě dívky samy budou věnovat sestavám, trénovat a hlavně měřit fitness výkonnost. Výsledky budou sloužit k udělení titulu „skokan roku“ Miss Aerobik Star 2009, tedy té, která udělala během roku největší pokrok. Výsledek bude vyhlášen během slavnostní sobotního galavečera.
Pátek 4. prosince bude věnován přípravám na velké finále. Toho už se zúčastní moderátoři – Ivana Vavřínová & Tomáš Krejčíř, patroni – Marek Ztracený, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa, Ladislav Hampl, Miroslav Hrabě, Lukáš Pešek, Jakub Hanák, David Deyl, Josef Vágner a Kryštof Krýzl, koncertní vystoupení bude připravovat Helena Vondráčková, Lucie Vondráčková, BeatBurger BandOndřejem Hejmou, ale i jeden z patronů Marek Ztracený.
Sobotní dopoledne 5.prosince v TOP Hotelu Praha bude patřit dalším zkouškám (například Helena Zeťová) a generálce. Na odpolední 17:00 je připraven welcome drink pro finalistky, partnery, patrony a zástupce médií. O hodinu později se začnou diváci usazovat do sálu a v 19:00 vypukne klání o korunku nejen té nejkrásnější, ale i nejvíce fit finalistku.
Osobně přislíbili svoji účastí soutěž Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 podpořit (z hudební oblasti) Klára Vytisková (Toxique), Kamil Střihavka, Michal Foret a další.
Vstupenky do TOP Hotelu Praha, začátek v 19:00 v předprodeji Ticketpro za 320 Kč.
Více informací, včetně profilů jednotlivých finalistek, naleznete na www.missaerobik.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.