Švédský objev Saving Joshua míří do Čech i na Slovensko

  • Švédský objev Saving Joshua míří do Čech i na Slovensko Fotogalerie (30)
    • 12.11.2009
    • Tisk

    Odpovědět na otázku, která evropská země dokáže v rockové hudbě dosáhnout nejlepšího výsledku…

    Sdílejte článek:

Odpovědět na otázku, která evropská země dokáže v rockové hudbě dosáhnout nejlepšího výsledku v měření kvalit s britskou a severoamerickou scénou, je velmi jednoduché – už mnoho let je jí Švédsko. Ať už zmíníme Refused, The Hives, Millencolin, Backyard Babies, The Sounds, The Cardigans, ABBA, Roxette, Europe, Tiamat, In Flames, Entombed nebo třeba Opeth, vždy se jedná o projekty, které na evropském kontinentě jen těžko budou hledat konkurenci.  
Nejinak je tomu i v případě post-hardcore (či chcete-li screamo) – v posledních letech se nejprve vynořily ne úplně přesvědčivé party jako A Vain Attempt či Chemical Vocation, ale po nich se již vyklubalo několik jmen, která by si fanoušci kvalitní hudby měli určit zapamatovat – Her Birght Skies, Intohimo, Adept či Saving Joshua.   Právě posledně jmenovaní mladíci jsou v poslední době překvapivým zjevením a jejich tvorba sklízí vesměs kladné reakce. O tom, zda dokážou své přednosti prodat i v živém provedení, se budou moci na vlastní očí přesvědčit návštěvníci tří nadcházejících koncertů. Saving Joshua vystoupí v neděli 15. 11. v pražském klubu 007, v pondělí 16. 11. v ostravském Boomerangu a v úterý 17. 11. v bratislavském Randalu. Informace o dalších vystupujících a cenách vstupného najdete pod článkem.  
Neděle 15. 11.
Klub 007, Koleje ČVUT Strahov, Praha 6
SAVING JOSHUA
EVELYNNE
THIS NIGHT DRAWS THE END
Vstup Kč 190,–  
Pondělí 16. 11.
Klub Boomerang, Stodolní 22, Ostrava
SAVING JOSHUA
FROM OUR HANDS
MY FUNERAL
Vstup Kč 150,–  
Úterý 17. 11.
Klub Randal, Karpatská 2, Bratislava
SAVING JOSHUA
FROM DAWN TO FALL
HORSKA CHATA
FROM OUR HANDS (acoustic set)
Vstup EUR 6,–

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.