Michael Foret maká naplno v muzikálu Děti ráje

  • Michael Foret maká naplno v muzikálu Děti ráje
    • 31.10.2009
    • Tisk

    Michael Foret denně zkouší v muzikálu, ale nezapomíná ani na své písničky a fanoušky.

    Sdílejte článek:

Michael Foret denně zkouší v muzikálu Děti ráje, kterému se věnuje naplno, ale nezapomíná ani na své vlastní písničky a věrné fanoušky.

Michael Foret, třiadvacetiletý zpěvák a kytarista, debutoval deskou Forte (2006), zahrál a zazpíval si v Expertech, studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a letos v lednu vydal své druhé, tentokrát zcela autorské album s názvem Uvnitř, které doplnil originálním klipem.
Nejžhavějším hudebním projektem, na kterém se Michael Foret podílí, je bezesporu premiéra muzikálu Děti ráje, která se neúprosně blíží. Tam má Michael jednu z hlavních rolí (Mickey) a proto denně zkouší pod dohledem renomovaného režiséra Petra Novotného (režíroval například Jesus Chris Superstar, Bídníci, Miss Saigon). Michael dlouho váhal, zda se má upsat muzikálu anebo se věnovat jenom svojí tvorbě, která je přece jenom o dost jiná než jsou hity Michala Davida, ale nakonec si řekl, že to může být dobrá zkušenost.
Nezapomíná ale ani na vlastní písničky. V létě Michael natočil svůj nový videoklip. Vznikl na písničku Plout, kterou napsal s Adamem Kollerem. Režie klipu se ujal mladý začínající kameraman Michal Šteflovič, který si opravdu vyhrál a nejrůznějšími efekty se snažil svou kamerou vyčarovat celou škálu zajímavých obrazů. Jde v něm především po podzimních náladách. Jelikož se klip točil ještě za horkých dnů, tak se Michal v bundě a šále pěkně zapotil.
Začátkem listopadu můžete Michaela Foreta vidět a slyšet na Václavském náměstí na akci, která už proběhla v řadě světových měst pod názvem Světový pochod za mír a nenásilí. Michael na této akci zazpívá dvě písničky a zcela jistě přidá svůj hlas i k Lennonově písni Imagine a přispěje tak k ostatním hlasům, které budou usilovat o zápis do Guinessovy knihy rekordů za největší karaoke na světě.
Michael Foret se také začal víc věnovat svým fanouškům. Založil pro ně na facebooku svůj fanklub a už přemýšlí, co všechno pro ně udělá. Už druhý měsíc pro ně natáčí svůj videoblog, který je jednak na fanouškovských stránkách, ale i na youtube. Na jaře by pak pro ně chtěl udělat malé turné pěti až šesti koncertů, aby jim poděkoval za jejich hlasy v Českém slavíkovi. Protože se loni příliš dobře neumístil, je zvědavý, jak dopadne letos. Pokud na něj budou fanoušci hodně myslet, měl by šanci na docela dobrý skok.
Více informací: foretmichael.jus­tart.org
Videoklip k muzikálu Děti ráje

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.