Živák Visacího zámku, Lou Fanánka Hagena a Tří sester | ABradio.cz

Živák Visacího zámku, Lou Fanánka Hagena a Tří sester

  • Živák Visacího zámku, Lou Fanánka Hagena a Tří sester Fotogalerie (16)
    • 24.10.2009
    • Tisk

    Když byli Visací zámek a Lou Fanánek Hagen uváděni do Beatové síně slávy… CD a DVD live.

    Sdílejte článek:

Tři sestry, Visací zámek, Lou Fanánek Hagen a Synové výčepu vydávají záznam koncertu z uvedení Visáčů a Fanánka do Beatové síně slávy 2009.

Záznam koncertu pořádaného u příležitosti uvedení Visacího zámku a Lou Fanánka Hagena do Beatové síně slávy 2009 (anketu vyhlašuje každoročně Rádio Beat) vychází 26. října ve třech podobách. Obsah CD (24) a DVD (32 skladeb) není identický.
Kapely tady dávají svoje největší kusy – Visáči např. Hrady, Známku punku, Cigára, Tři sestry pak Nuselský Horky, Lepší časy, Život je takovej, Modlitbu pro partu a mnoho dalších. Zazní zde také zatím poslední (a nikdy nevydaný) hit Čtvrtá sestra a skladba Lázničky, která bude součástí nového studiového alba Sester, které vyjde na přelomu února a března příštího roku. Fanánek se Syny výčepu zpívá pár největších sólo hitů Franty Sahuly. Vrcholem živáku je pak nesporně sestří interpretace Známky punku a hlavně Traktor a Zelená ve společném provedení obou kapel.
Na vydání alba naváže Old Punx Tour aneb … punk is not DĚD! – koncertní tour Sester a Visáčů proběhne mezi 12. listopadem a 5. prosincem 2009.
Vice informací: www.visaci.cz, www.trisestry.czwww.synovevycepu.cz

Visací zámek: Známka punku

A ještě jedna novinka ze světa jachtingu:

Slavný jachtařský závod Rolex Middle Sea Race 2009, kterého se zúčastnilo na 80 špičkových jachet, potvrdil, že loňský úspěch Tři sestry Sailing Teamu na vlastní dvanáctimetrové jachtě Three Sisters vedené kormidelníkem Milanem Hájkem nebyl náhodný.
V převážně silném větru, který přinesl velmi drsné podmínky včetně několika bouří, a který nahrával velkým jachtám (20–30m), naše malá česká loď obsadila v celkovém hodnocení skvělé 6. místo a zároveň obhájila loňskou stříbrnou pozici ve skupině.
To všechno přes to, že v extrémních podmínkách nedlouho po začátku závodníci zlomili spinakrový peň a roztrhali spinakr. Fantastickým nasazením a týmovým duchem v dalším průběhu posádka jachty Tři sestry Sailing Teamu opět dosáhla výborného výsledku a tím potvrdila stabilní postavení mezi současnou jachtařskou elitou.
Detaily o týmu a o závodu: www.trisestrysailing.czwww.rolexmiddlesearace.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.