Velké podzimní turné Ewy Farne se už blíží | ABradio.cz

Velké podzimní turné Ewy Farne se už blíží

Třetí v anketě Český slavík 2008, prorazila i za hranicemi a brzo vyjíždí na své druhé samostatné turné po Česku, Polsku a Slovensku.

Rocková show Ewy Farne s celou řadou překvapení, efektů a nejrůznějších rockových kousků odstartuje začátkem listopadu v Česku. Během podzimního turné Ewa představí jak zbrusu nové písničky z připravovaného alba, tak osvědčené hity Měls mě vůbec rád, Ticho, Blíž ke hvězdám nebo Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka na celkem šesti místech naší republiky.
Teprve šestnáctiletá Ewa Farna působí v Česku a Polsku. V anketě Český slavík 2008 byla vyhlášena třetí nejoblíbenější zpěvačkou. Je rovněž držitelkou mnoha ocenění, jako například Deska roku za nejprodávanější DVD loňského roku v ČR, držitelkou ocenění z polského Opole. Na světoznámém festivalu Sopoty – Top Trendy 2009 vyhrála jednu ze čtyř cen – Nejlepší interpret polského internetu. V rámci udílení ceny nejlepšímu interpretovi Sopoty – Top Trendy 2009 obsadila Ewa druhé místo díky hlasům diváků Televize PolSat, kteří hlasovali v přímém přenosu pomocí SMS.
Šňůra odstartuje šesti českými koncerty začátkem listopadu a bude pokračovat během jara příštího roku k našim sousedům na Slovensko a do Polska. „Díky velkému zájmu pořadatelů bude i jarní část turné pravděpodobně doplněna o pár koncertů v Česku“ dodává manažerka Ewy Farne, Míša Kocourová.
Koncerty se uskuteční v menších a středních halách, a stejně jako při loňském turné půjde o rockovou show s řadou překvapení. Diváci se mohou těšit i na kaskadérské kousky Ewy Farne a členů její kapely. Připomeňme, že na loňském turné Ewa snowboardovala přímo na pódiu, jako kočka se houpala na síti nebo se vznášela nad hlavami diváků na houpačce.
Z producentské dílny Leška Wronky vyjde koncem října i nové album s názvem Virtuální. Příznivci Ewy Farne se tak mohou těšit na nové rockové skladby jak na CD, tak i na jejich koncertní podobu v rámci turné.
Toužím je název titulní rockové pecky k albu a posluchači ji už mohou slyšet z českých rádií. Stejně tak i videoklip k singlu, který vznikal u našich polských sousedů, se právě nasazuje do médií.
Ewa Tour Buď virtuální:

  • 03. 11. 2009, Brno
  • 07. 11. 2009, Pardubice
  • 11. 11. 2009, Liberec
  • 20. 11. 2009, Zlín
  • 26. 11. 2009, Opava
  • 06. 12. 2009, Praha

Vice informací na: http://www.ewafarna.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.