MIG 21 budou na turné létat ekologicky

  •  MIG 21 budou na turné létat ekologicky Fotogalerie (9)
    • 23.09.2008
    • Tisk

    Zkušení hudební letci a zruční malotraktoristé Mig 21 vyráží na Velké ekologické turné. Pětičlenná posádka v čele s koláčkovým labužníkem Jirkou Macháčkem na úvod nechá vybrousit (Bártovo) Woko v Jablonci a čtyři dny nato se představí v Českých Budějovicích, kde by chtěl žít každý… SOUTĚŽTE S NÁMI O SPECIÁLNÍ EKOLOGICKÉ CENY!

    Sdílejte článek:

Hudební letecký speciál Mig 21ve složení první pilot Jiří Macháček, druhý pilot Honza Hladík, navigátorTomáš Polák, meteorolog Pavel Hrdličkaa stewardTomáš Kurfirstsi to na české hudební scéně plachtí jubilejních deset let. Spolu se svými fanoušky to oslaví za servírování vysmátých „hudebních“ koláčků na  vědecké expedici nazvané „Velké ekologické turné“.

Svou výpravu načnou 4. října v Jablonci nad Nisou, po mezipřistáních v Českých Budějovicích, Nejdku, Brně, Zlíně, Havlíčkově Brodě, Ostravě, Olomouci, Kadani, Šumperku, Krnově, Plzni a Pardubicích zdárně doletí do Prahy (10. 11.). Na závěr podzimní šňůry potěší MIGové i své slovenské fanoušky, nad Tatrou zablýskají hned třikrát, a to v Trenčíně, Nitře a Bratislavě.
Na dotazy proč je turné označováno za „Velké ekologické“, frontman a koláčkový labužník Jirka Macháček odpovídá: „Dopisy, často děkovné, našich posluchačů, kteří se poslechem našich písní uzdravili, nám pomohly otevřít novou dimenzi samotného vnímání naší vlastní tvorby. Slibujeme zároveň, že budeme dodržovat zvýšenou hygienu (to se týká nejen umělců, ale i doprovodných složek).“
Vedle koncertování chystá kapela i novou desku. Její předzvěstí je píseň Venkovan kluk, která už rotuje ve vysílání mnoha rádií. Koncem týdne spatří světlo světa i videoklip, který režírovali pod vedením Jirky Macháčka, Pavla Hrdličky a Mikuláše Křena sami členové skupiny.
Více informací na www.mig21.cz a www.liveproduction.cz.

MIG 21se na vás těší a věří, že přijedete na jejich koncert ve vozidle na ekologický pohon.

Hodnotné ekologické ceny (poukázky Baťa a pasy na celé turné) můžete s ABradiem vyhrát v sekci soutěže!

Letový řád Velkého ekologického turné
se seznamem odbavovacích místností:
4.10. Jablonec – Club Woko
8.10. České Budějovice – DK Metropol
10.10. Nejdek – KD
16.10. Brno – DK Semillaso
17.10. Zlín – Klub Golem
18.10. Havlíčkův Brod – Klub Čechovka
22.10. Ostrava –Klub Fabric
23.10. Olomouc – U-klub
25.10. Kadaň – KZ Orfeum
31.10. Šumperk – KD
1.11. Krnov – Klub Kofola
6.11. Plzeň – KD Šeříkovka
7.11. Pardubice – Žlutý pes
10.11. Praha – Lucerna (velký sál)
18.11. Trenčín – Piano Club
19.11. Nitra – Stará pekáreň (místo plánované Banské Bystrice)
20.11. Bratislava – Klub Za zrkadlom

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.