Na Letorostech „vyroste“ i Bobr - a 2x

  • Na Letorostech „vyroste“ i Bobr - a 2x Fotogalerie (4)
    • 07.09.2008
    • Tisk

    V sobotu 20. září „vyraší“ čtvrtý ročník Berounských Letorostů. Oblíbený festival letos přivítá velká hudební jména – vedle malotraktoristů Mig 21, (anti)čunkovců Gipsy.cz nebo františkánů Buty dorazí i jedna z nejvýraznějších osobností slovenské hudební scény Richard Müller.

    Sdílejte článek:

Kontroverzní slovenský zpěvák Richard Müller zažívá velký comeback. Poté, co si začátkem roku krátce „zakukal“ v bratislavském „kukaččím hnízdě“, se dal v polovině července doslova do „Pohody“, a po dvouleté koncertní pauze se představil na kultovním trenčínském festivalu. Vystoupení na Berounských Letorostech bude jeho jediným podzimním veřejným koncertem v České republice.
Velikou podívanou slibuje i speciální show populární české samotářské party v čele s pilotem Jirkou Macháčkem. Ten se spolu se svou posádkou Mig 21 představí za doprovodu velkého dechového orchestru. Jejich vystoupení bude nahrávat štáb HBO.
Dalšími taháky berounského festivalu budou kapely Gipsy.cz, Sto zvířat, Buty, UDG, Děda Mládek Illegal Band, Nukleární vokurky, Folimanka Blues nebo „zubatý“ vítěz soutěže Naděje Beatu Bobr chutná 2×.
Pokud se návštěvníci festivalu prokážou na jakékoliv pokladně Českých drah vstupenkou zakoupenou v předprodeji, získají zpáteční jízdenku do Berouna zcela zdarma. Milou pozorností je také vypravení dvou speciálních spojů po skončení akce. Vlaky budou přistaveny na nádraží Beroun hl. n. a vyjedou ve směru na Prahu a Plzeň.
Vstupenky v ceně 250 Kč****jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě budou k mání za 300 Kč. Děti do mají vstup zdarma.
*Festival Letorosty v Berouně je pořádán Nadačním fondem Letorosty  pod záštitou  senátora Jiřího Oberfalzera. Výtěžek ze vstupného půjde na činnost charitativních organizací. Letos byly vybrány tyto organizace: králodvorský klub Zvonek, který pracuje s lidmi, kteří prodělali nějakou onkologickou chorobu, Svaz tělesně postižených z Hořovic a projekt azylového centra v Lochovicích Farní charity Beroun.
*
Více informací na www.letorosty.cz
**Orientační line-up:

**

13:00 Bobr chutná 2×
14:00 Folimanka Blues
15:00 Nukleární vokurky
16:00 Děda Mládek Illegal Band
17:00 UDG
18:00 Buty
19:00 Gipsy.cz
20:00 MIG 21
22:00 Richard Müller
23:00 Sto zvířat

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.