Katarína Knechtová vezme do Lucerny nový Zodiak

  • Katarína Knechtová vezme do Lucerny nový Zodiak Fotogalerie (10)
    • 16.10.2009
    • Tisk

    Jediný letošní koncert Kataríny Knechtové ze Zodiak Tour 2009 v Lucerna Music Baru 26. října.

    Sdílejte článek:

Jediný letošní koncert Slovenky Kataríny Knechtové ze Zodiak Tour 2009 v Čechách se koná v Lucerna Music Baru v pondělí 26. října od 21:00.

Oblíbená slovenská zpěvačka Katka Knechtová se u nás objeví v tomto roce jenom jednou v rámci letošního Zodiak Tour 2009 a to v pondělí 26. října v pražském Lucerna Music Baru. Její program bude postavený zejména na novém albu Zodiak, ale zahraje i pár písní známých z působení v kapele Peha.
Katku Knechtovou začalo české publikum vyhledávat zejména hlavně díky hitům Spomaľ (ještě se skupinou Peha) a titulní písni Môj Bože k filmu Bathory Juraje Jakubiska.
Katarína Knechtová nedávno natočila s Michalem Hrůzou videoklip k společné Písni labutí, a i když o sobě říká, že není „*duetový tip*“ a podobné příležitosti nevyhledává, přesto nabídky s Michalem ráda využila. „Michal je můj kamarád a bylo období, kdy jsme si hudebně velmi rozuměli a navzájem svoji práci konfrontovali, takže když přišla tato nabídka, ráda jsem jí přijala.“
Už za pár dní zahájí slovenskou část Zodiak Tour 2009 prvním koncertem 15. října v Žilině. V jeho rámci odehraje deset koncertů na Slovensku a jeden jediný zmiňovaný v Lucerna Music Baru. „Na pražský koncert se velmi těším“ dodává Katarína Knechtová, „*toto léto jsme hráli na některých festivalech kolem Prahy, ale samostatný koncert, který předchází mému prvnímu vlastnímu turné, tak to je poprvé…. Navíc v Praze po dlouhé době a konkrétně v Lucerně opět poprvé. To je mnohokrát poprvé – proto to bude výjimečný večer.“*
Sólová dráha Kataríny Knechtové se začala roku 2008, kdy odešla od skupiny Peha. Zodiak Tour 2009 je první sólové turné, jeho česká část je naplánována na jaro 2010.
Na pódiu doprovází Katku skupina výborných muzikantů – Tomy Okres, Viktor Špak, Ladislav Kováč a Peter Lipa ml. A jak je vybírala? „Byla to dlouhá jízda vybrat hudebníky. Nakonec se mnou zůstali nejlepší a nejodvážnější“.
Co ji vedlo k názvu Zodiak? „Myšlenka a přesvědčení, že všude okolo nás je nespočitatelná spousta znamení, jež nás mohou navést na správnou cestu, dát životu větší smysl, anebo jen učinit dobrý skutek…. Jen se musíme naučit je rozeznávat, číst mezi řádky, vidět život v souvislostech… Zodiak je metaforou této myšlenky.“
Více informací na www.katarinaknechtova.com.
Vstupenky v předprodeji Ticketpro za 242 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.