Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Michaela Jacksona

Nevydaná skladba Michaela Jacksona, zcela nový singl This Is It, bude zveřejněna 12. října. Byla inspirací pro film Michael Jackson's This Is It.

Dne 12. října vyjde první nová písnička Michaela Jacksona od chvíle, kdy svět začal oplakávat jeho ztrátu této – zcela nový singl nazvaný This Is It. Krátce poté bude následovat dvoudiskové album This Is It, na kterém uslyšíte hudbu, která inspirovala nový fim Sony Pictures Michael Jackson's This Is It. Dvoudiskové album bude dostupné od 26. října tak, aby se termín kryl s celosvětovou premiérou filmu, který přijde do kin 28. října a fanoušci budou mít na jeho shlédnutí pouhé dva týdny.
„Tato písnička jen znovu potvrzuje to, co svět již dávno ví – že Michael je jedním z největších darů od Boha," říká Joh McClain, koproducent alba.
První disk bude obsahovat původní verze Michaelových největších hitů v pořadí, v jakém se objevují ve filmu. Zakončením tohoto disku budou navíc dvě verze nikdy nevydané skladby This Is It. Tato písnička je součástí závěrečné scény filmu a obsahuje doprovodné zpěvy, o které se postarali Michaelovi bratři.
Druhý disk přinese dosud nevydané verze několika dnes již klasických songů. Tento disk navíc obsahuje dojemnou báseň Michaela Jacksona pojmenovanou Planet Earth, kterou dosud nikdo neslyšel.
Dvoudiskové album This Is It je nezávislým doplňkem filmu a obsahuje šestatřicetis­tránkový booklet, ve kterém jsou mimo jiné fotografie z Michaelovy poslední zkoušky.
Film Michael Jackson's This Is It nabídne fanouškům Michaela i hudby obecně neobyčejný pohled do zákulisí příprav jeho vyprodaných koncertů, které se měly uskutečnit počátkem letošního léta v londýnské O2 Aréně. Film, který má plnou podporu pozůstalosti Michaela Jacksona, zaznamenává měsíce příprav od dubna do června 2009 a jednotlivé scény byly vybrány z více než sta hodin záznamu, na kterém Jackson zkoušel několik svých písní na vystoupení.
Diváci budou mít možnost vidět ho ve zcela jiném světle díky tomuto privilegovanému a soukromému pohledu na Michaela Jacksona. V syrovém a upřímném detailu zachycuje film Michael Jackson's This Is It zpěváka, tanečníka, filmaře, architekta, kreativního génia a skvělého umělce při práci, ve které vytváří svoji show a piluje ji k dokonalosti.
Film režíruje Kenny Ortega, Michaelův kreativní partner, který vedl také jeho pódiová vystoupení, a produkuje jej Randy Philllips, Kenny Ortega a Paul Gongaware. Výkonnými producenty jsou John Branca a John McClain. Film bude k vidění po celém světě v distribuci Sony Pictures Releasing.
Do českých kin (v distribuci firmy Falcon) vstupuje film Michael Jackson's This Is It 29. října.
Více informací: www.michaeljackson.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.