Rock Cafe ruší termín znovuotevření, práce se protáhnou | ABradio.cz

Rock Cafe ruší termín znovuotevření, práce se protáhnou

  • Rock Cafe ruší termín znovuotevření, práce se protáhnou Fotogalerie (1)
    • 01.09.2009
    • Tisk

    Již příští týden, přesně 9.9., se měl po pauze otevírat zrekonstruovaný hudební klub Rock Cafe v Praze.

    Sdílejte článek:

Již příští týden, přesně 9.9.09, se měl znovuotevírat hudební klub Rock Cafe v Praze. Důvod přerušení provozu byly nevyhovující podmínky – zejména hluk z prostor klubu, na který si stěžovali obyvatelé okolních domů. Nyní, po kompletní rekonstrukci prostor, by však měl být hudební klub na Národní třídě vybaven technologií, která by do domu neměla pustit hluk ani vibrace.
Termín znovu otevření se bohužel, vzhledem k náročnosti oprav, musí odložit. Do kdy, to si zatím nikdo netroufá s přesností říct. Klub bude prozatím fungovat pouze v horním sále. Co se týče programu na nejbližší měsíce, museli provozovatelé klubu (společnost Nový horizont) zrušit koncerty do konce října a samozřejmě museli zrušit i „otevíračkovou party“ 9.9. s Davidem Kollerem, Prague Ska Conspiracy, The Radio$tars atd.
Nicméně – THE RADIO$TARSRock Cafe nakonec, byť ne v rámci otvíračky, zahrají v prostoru RockCabaret unplugged set spolu s další kapelou, která se měla otvíračky také účastnit – IMODIUM. Obojí se odehraje v již zmiňovaném datu 9.9., kdy provozovatelé klubu chtějí pro ty, kteří se s nimi chystali slavit otevření sálu, uspořádat alespoň takový „Den otevřených dveří“.
Produkce horního sálu (RockCabaretu) bude i nadále pokračovat, jako např. koncerty pod hlavičkou Unplugged Café, projekt Open Mike, Karaoke Party 1.9. nebo autorské čtení s hudebním doprovodem Josefa Straky, divadelní hry, kina,…
Více info: www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.