Nadační fond Kolečko oslaví 5. narozeniny

  • Nadační fond Kolečko oslaví 5. narozeniny
    • 31.08.2009
    • Tisk

    Nadační fond Kolečko, který se zaměřuje na pomoc těžce poraněným dětem, oslaví 1. září své 5. narozeniny.

    Sdílejte článek:

Nadační fond Kolečko, který se zaměřuje na pomoc těžce poraněným dětem, oslaví 1. září v pražských O2 Žlutých lázních své 5. narozeniny.

Dosud největší benefiční akce pořádaná NF Kolečko nabídne od 14 do 22 hodin bohatý program pro děti všeho věku a také vystoupení Davida Kollera, Dana Bárty, Romana Holého, Matěje Rupperta, Vojty Dyka a jejich kapel.
Vstup je zdarma, uvnitř areálu budou mít návštěvníci několik možností, jak finančně přispět na projekty NF Kolečko a na Centrum dětské chirurgie a traumatologie při Fakultní Thomayerově nemocnici s poliklinikou v Praze Krči.
Program začíná ve 14 hodin a na celé ploše žlutých lázní nabídne nejmenším dětem, školákům i teenagerům pestrý program, zahrnující sportovní aktivity, taneční workshopy, setkání a soutěže s pohádkovými postavami, pohádku Příhody včelích medvídků v podání divadla Krapet, graffitti stěnu, hip hop tančírnu, účesy od Toni and Guy a mnohé další. Proběhne také slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže pořádané v průběhu léta NF Kolečko a jeho generálním partnerem, společností Apotex ČR, pro pacienty dětských traumacenter v Praze-Krči, Plzni a Hradci Králové na téma Jak by měl vypadat ideální lékař nebo sestřička a komiks z nemocničního prostředí. Moderátorem odpoledního bloku bude Jan Kovařík.
V 17 hodin bude program pokračovat koncertem, který potěší zejména příznivce Dana Bárty, Romana Holého, Matěje Rupperta, Vojty Dyka a kapel Monkey Business a Nightwork k nimž se připojí jedinečný a pouze pro tuto příležitost sestavený sbor hereček pod taktovkou Lindy Rybové, patronky NF Kolečko. Koncert uvede Lenny Trčková, jedna z tváří TV Óčko.
Nadační fond Kolečko působí v neziskovém sektoru od roku 2004 s cílem pomáhat dětem, které jsou jakýmkoliv způsobem traumatizovány po těžkém úrazu. Dlouhodobě podporuje Centrum dětské chirurgie a traumatologie při Fakultní Thomayerově nemocnici v Krči, kam byly v uplynulých letech převedeny prostředky ve výši více než 2000 000,– Kč, které fond získal od sponzorů a v rámci každoročních divadelních beneficí a dobročinných aukcí. V loňském roce získal NF Kolečko generálního partnera, společnost Apotex ČR, dlouhodobě spolupracuje s Raiffeisen stavební spořitelnou a českou pobočku společnosti Amway. V situaci, kdy se většina neziskových subjektů obává budoucnosti, Kolečko realizuje největší projekty ve své existenci a pomáhá všem osmi Centrům dětské traumatologie na území Čech a Moravy, mezi něž už byly rozděleny více než 4 miliony Kč, použité na nákup přístrojů, léčebných pomůcek, vybavení a zútulnění prostředí.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.