Páté Berounské Letorosty jsou už v dohledu | ABradio.cz

Páté Berounské Letorosty jsou už v dohledu

  • Páté Berounské Letorosty jsou už v dohledu Fotogalerie (5)
    • 02.09.2009
    • Tisk

    Velká oslava pátých narozenin, DVD MIG 21 pro prvních tisíc návštěvníků, skvělý hudební program…

    Sdílejte článek:

Velká oslava pátých narozenin, skvělý hudební program, zábava pro všechny děti a mnoho dalšího – to budou Berounské Letorosty první zářijovou sobotu.

Zajímavý hudební program připravili organizátoři festivalu Berounské Letorosty, který se letos bude konat o pár dní dříve než vloni – první zářijovou sobotu 5. 9. 2009. Symbolické datum naznačuje kolikáté že výročí letos Letorosty slaví. K pátým narozeninám dostane prvních tisíc návštěvníků DVD MIG 21&LELEK Orchestra, které vzniklo záznamem právě zdejšího loňského koncertu.
Hudební program Berounských Letorostů začne ve 14:00 a postupně vystoupí – Black Hill (14:05), Bengas (15:15), -123 min. (16:30), Santy y su Marabú (17:40), Orikoule (18:50), Michal Hrůza & Kapela Hrůzy (20:00), Chinaski (21:30) a Polemic (23:00). Celým festivalem provede všechny přítomné Lenny Trčková.
Pro všechny bude také k dispozici TV Óčko stan, ve kterém bude po celý večer hrát DJ Jakub Kuba.V areálu se bude nacházet množství stánků s občerstvením a suvenýry…
Tím však výčet „narozeninových aktivit“ nekončí. Letošní novinkou je výrazné posílení doprovodného programu. Na své si během dopoledního programu přijdou malí návštěvníci, pro které bude připraveno spousta zábavy, hudby, her i dobrot. Soutěžit budou nejenom v různých sportovních kláních, ale třeba i ve zpěvu či tanci. Všechno doplní koncert Maxim Turbulenc a diskotéka. Žádný z malých návštěvníků nepřijde zkrátka, každý odejde s malým dárkem. Ti nejšikovnější se mohou těšit na hodnotné ceny v podobě hraček.
Berounské Letorosty jsou každoročně pod záštitou Nadačního fondu Letorosty senátora Jiřího Oberfalzera. Část výtěžku je použita na konkrétní charitativní akce ve středních Čechách. V loňském roce činil finanční dar 300 tisíc korun, které si stejnou měrou rozdělily – Králodvorský klub Zvonek, Svaz tělesně postižených z Hořovic a projekt azylového centra pro matky s dětmi v Lochovicích při Farní charitě Beroun. Letos Letorosty podpoří – s vaším přispěním, pokud dorazíte – Dětské centrum Srdíčko (Žebrák), Svaz tělesně postižených Hořovice a Beroun a Občanské sdružení Rodinné centrum Nižbor.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejních sítích TicketPro, Ticketstream a TicketPortal za výhodnou cenu 250 Kč na celý den včetně dětského dopoledne. Na místě už zaplatíte 300 Kč. Děti do 120 cm a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.
Přijďte oslavit páté narozeniny festivalu Berounské Letorosty a podpořit tak dobrou věc!
Více informací o festivalu naleznete na http://festival.letorosty.cz/.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.