Hudební festival Okoř 2009 slaví letos desáté výročí

  • Hudební festival Okoř 2009 slaví letos desáté výročí
    • 20.08.2009
    • Tisk

    Hudební festival Okoř 2009 v sobotu 22. srpna nabídne kromě hudby i pohodovou atmosféru.

    Sdílejte článek:

Hudební festival Okoř 2009 nabídne kromě špiček naší hudební scény i pohodovou atmosféru a jako vždy příjemné prostředí na louce pod hradem Okoř.

Jeden z tradičně nejpohodovějších a nejlépe obsazovaných českých letních hudebních open air festivalů Okoř 2009 slaví letos desáté výročí. Důstojnou oslavou určitě bude připravený hudební set a doprovodné aktivity pro všechny. Několik posledních ročníků bylo vyprodáno, proto organizátoři doporučují zakoupit vstupenky pohodlněji a levněji v předprodejích.
Pouštět se na „festivalovou louku“ bude v sobotu už po poledni. Program zahájí v sobotu 22. srpna ve 14:00 mladá teplická kapela Fate Magazine, která určitě nevynechá jejich hitovku loňského podzimu Každou vteřinou, poté přijdou zahrát Mňága a Žďorp. Většina přítomných bude mít příležitost si zanotovat s držitelem ocenění Objev roku ankety Zlatý Slavík Markem Ztraceným jeho hity. Krátce před pátou hodinou odpolední vystoupí slovenští Desmod, „divokej“ Divokej Bill, po sedmé Anna K & Band následována pardubickou Vypsanou Fixou. Slabě před desátou přijde na řadu strhující show v podání MIG 21, následováni tolik oblíbenými Chinaski. Na půlnoc jsou připraveny létající ohně žonglérů a akrobatů Circusu Garuda a na dobrou noc divákům zahraje třicetiletý Žlutý pes. Celým programem festivalu slovem provede Šárka Kubelková.
Většině návštěvníků není třeba představovat místo konání Festivalu Okoř 2009. Je to již tradičně louka pod zříceninou hradu Okoř, její mírný svah přesně naproti pódiu zaručuje všem dobrý výhled.
Příjemný je i fakt, že část výtěžku ze vstupenek půjde na renovaci a obnovu důstojného a každoročního „patrona a dohlížitele“ festivalu – hradu Okoř.
Desetileté výročí tradičně českého festivalu se rozhodli organizátoři ještě navíc podpořit rozšířenými službami a aktivitami pro rodiny s dětmi. Jeden z partnerů festivalu – národní značka kvality Klasa – zde otevře svojí “školku“ se zkušeným personálem, který připraví zajímavý program plný her a zábavy. Určitě bude dobře postaráno o všechny přítomné, nejen děti.
Pro ty, jež se rozhodnou využít služeb MHD, bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava z Prahy 6, Vítězného náměstí na Okoř a zpět.
Vstupenky lze zakoupit v předprodejích Ticketpro a Ticketportal za zvýhodněnou cenu 400 Kč do 21. srpna. Na místě budou v pokladně k dispozici od 13:00 za 450 Kč. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma. Počet návštěvníků je limitován nejen velikostí areálu, ale i s ohledem na zajištění kvality služeb.
Více informací: www.festivalokor.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.