Přelet nad „meziplotským“ hnízdem | ABradio.cz

Přelet nad „meziplotským“ hnízdem

  • Přelet nad „meziplotským“ hnízdem Fotogalerie (9)
    • 10.05.2008
    • Tisk

    Sedmnáctý ročník festivalu Mezi ploty provětrá 31.5. a 1.6. bubínky pana Chocholouška v Psychiatrické léčebně Bohnice. Svým návštěvníkům přinese už tradičně pořádně nabitý kulturní program. Hudebně se zablýsknou například Wohnouti, Aneta Langerová nebo Meky Žbirka.

    Sdílejte článek:

*Organizátoři festivalu Mezi ploty se nedopatřili žádného politováníhodného nedopatření, ale už po sedmnácté zvou návštěvníky na oblíbenou kulturní akci, ke které dochází maximálně jednou… za jeden rok.

Rok před dovršením své plnoletosti se festival těší velké oblibě, loni do svého dění přilákal přes třicet tisíc lidí. Akce zůstane věrná svému tradičnímu mušketýrskému stylu. Vedle Prahy tak příznivce dobré muziky nebo divadla za své ploty vylákají i psychiatrické léčebny v Dobřanech u Plzně ( 18. 5.) a v Brně( 25. 5.).
Největší prostor dostane hudební a divadelní vyžití. Prkna, co znamenají svět, budou reprezentovat například divadlaKomedie, Semafor, Na Zábradlí, V Dlouhé nebo Studio Dva. Milovníci recesistického humoru dostanou příležitost dát si i (jednoho) Na Stojáka.
„Hudbomily“ první den akce rozparádí například krásná madmazel Iva Frühlingová, kolega goldenů a rubínů Jablkoň, nestálý David Koller, to be continued Pražský výběr II a příjemný hudební obklad přiloží i Priessnitz.
V neděli vystoupí kapely Wohnout, UDG nebo The Prostitutes. Na bílé velrybě se přižene Michal Hrůza, biely kvet vykvete s Meky Žbirkou a pecka od vysokého napětí přiletí od Anety Langerové. Hudební faunu zastoupí vedle Sta zvířat ještě pruhovaná Laura a její tygři a kapela Škwor.
Bohatý program doplní autorská čtení, výtvarné dílny a chybět nebudou ani doprovodné akce
pro ty nejmenší.
Pokud se tedy nebojíte, že si „vás tam nechají“, vyrazte poslední květnovou sobotu a první červnovou neděli… za ploty.
Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream, jednodenní za 250 a dvoudenní za 470 Kč.
Více o programu na www.meziploty.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.