Co dělají v létě Nedvědi? | ABradio.cz

Co dělají v létě Nedvědi?

  • Co dělají v létě Nedvědi?
    • 01.08.2009
    • Tisk

    Folkoví písničkáři Jan a František Nedvědi v létě nezahálejí. Vybíráme jejich nejbližší koncerty.

    Sdílejte článek:

Jan a František Nedvědi, naši slavní folkoví písničkáři, rozhodně nepomýšlejí na důchod a určitě vůbec nezahálejí. Vybíráme pro vás jejich nejbližší koncerty.

V neděli 2. srpna se koná Superkoncert Honza a František Nedvědů ve Svojšicích u Přelouče. Začátek koncertu je v 17 hodin, konec o půlnoci. Vstupenky v Ticketstream za 250 Kč.
Pak se přesunou do Rožnova pod Radhoštěm, kde se chystá na středu 5. srpna další společný megakoncert. Tentokrát si vezmou s sebou své kapely (J.A.N. a Tie Break). Start i cíl jsou stejné, vstupenky za 300 Kč.
Po čtrnáctidenním odpočinku se František Nedvěd objeví 19. srpna v Praze, kde v Divadle Bez zábradlí vystoupí se skupinou Tie Break. Koncert začíná v 19:00, vstupenky v ceně 390 Kč opět v Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal.
21. srpna pro změnu Honza Nedvěd zahraje na Country festivalu Na Bejčlově Mlýně (v krásném prostředí České Kanady). Kytaru zahřeje v 19:00, lístky stojí 300 Kč.
Posluchačům nabídnou své staré dobré písně. O tom že mají z čeho vybírat určitě není pochyb. Stačí se podívat například na jejich bestofko. Dvojalbum vydali před čtyřmi lety a je na nich 44 hitovek, to nejlepší z naší trampské a folkové hudby. Jmenujme například: Stánky, Valčíček (moje „nedvědí srdcovka“), Na kameni kámen, Obrázek oblázek, Podvod, Ptáčata, Růže z papíru, Kamínky, Zahrádky, Nad Sázavou, Igelit, Jižní kříž, Dobrej den, Řemeslo, Kočovní herci, Co s tím dělat můžu, Písnička je lék
P.S. Nebudou to medvědi, nepotkají se u Kolína, ale zahrají si určitě skvěle!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.