IAMX opět v Praze

Někteří hudebníci jsou tu od toho, aby byli slyšet, nikoli vidět – toliko sluchový zážitek a nic víc. Berlínští IAMX naopak nejsou jen kapelou, jsou událostí – plnohodnotný zvukový i vizuální útok s dynamickým a nenapodobitelným Chrisem Cornerem (ze Sneaker Pimps), který tomu šéfuje.
Debut „Kiss + Swallow“ je kolekce songů jeho pomatené a kreativní mysli.
Obsah alba je sexuální, syntetický, temný, melodický, jako okouzlující soundtrack ke Švankmajerovým filmům z 80tých let. Nazvěme ho třeba přechodem mezi detroitskými a berlínskými úlety, princem Roxy Music, elektronickým vesmírem Cabaretu Voltair. Erotické vokály IAMX, spolu s frenetickou kytarou vdechují život jeho písním.
Po návratu z vyprodaného amerického turné přijela kapela do Británie a ohlásila vydání v pořadí druhého alba s názvem „The Alternative“.
„*Těžší, špinavější a zlověstnější než posluchačsky přívětivé melodie Sneaker Pimps. The Alternative je skoro industriální bez přehnaného hluku. Společně s elektro-elementy a orchestrálními prvky tvoří Cornerovo dílo lákavý mix*.“ Remix Magazine
Na pódiu se Chris vždy střídá s výběrem svých blízkých přátel a jejich vystoupení se dostává na horizont domácího videa, japonského porna a bojujících hraček.
O letošní, třetí studiovce „Kingdom Of Welcome Addiction“ sám Corner říká, že je jako svět Walta Disneyho ovšem s rtěnkou, cynismem a vtipem a živě ho budeme moci poprvé slyšet v klubu SaSaZu 10.října.
Vstupenky za 450,– Kč + poplatky budou k dostání v síti Ticketpro, na místě 600,– Kč.
Více info na:
www.myspace.com/iamx
www.iamx.eu
www.sasazu.com
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.