Mucky Pup přiletí v září | ABradio.cz

Mucky Pup přiletí v září

  • Mucky Pup přiletí v září Fotogalerie (10)
    • 21.07.2009
    • Tisk

    3. září v 19:00 vystoupí v rámci Reunion Tour v klubu Roxy legendární americká HC/punková formace Mucky Pup.

    Sdílejte článek:

3. září v 19:00 vystoupí v rámci Reunion Tour v klubu Roxy legendární americká HC/punková formace Mucky Pup.
Přijedou ve své nejslavnější sestavě: Chris Milnes – zpěv, Danny Nastasi – kytara, Marc DeBacker – basa, John Milnes – bicí a Kevin Powers – klávesy, samply. Supportem budou maďarští Superbutt. O tom, že jsou punkovou legendou, není pochyb. Vždyť se od nich učili i „Redhoti“…
Tour se váže k 20. výročí fungování Mucky Pup. Nikdo neměl v podstatě možnost od roku 1996 (až na výjimky) vidět je naživo a k tomu ještě v nejsilnější sestavě z dob jejich největší slávy. V Praze nebyli dlouhých patnáct let. Pamětníci si jistě pamatují legendární vyprodaný koncert Mucky Pup v Edenu v roce 1994.
Mucky Pup vznikli v roce 1985 a v podstatě ihned nahráli několik demáčů. Jako první vyšlo album Can't You Take a Joke? (1987). Průlomem v jejich kariéře byl rok 1989, kdy vydali druhou desku A Boy in a Man's World s prvním hitem U Stink But I Love U, a které zaznamenalo velký úspěch.
Od té doby se Mucky Pup stali vyhledávanou hudební atrakcí po celém světě, hlavně díky jejich smyslu pro humor, který velice originálním způsobem dávají najevo jak v textech, tak pódiovými kostýmy. V pořadí třetí vyšlo album Now (1990) s dalším hitem Hippes Hate Water, které finálně potvrdilo úspěch Mucky Pup hlavně v Evropě. Mucky Pup mezitím absolvovali velká turné.
V roce 1990 vyšla již čtvrtá a rovněž velmi úspěšná nahrávka Act Of Faith, na které se objevil další hit The Skinheads Broke My Walkman. Mucky Pup poté vyjeli na společné turné s Carter the Unstoppable Sex Machine, kde se obě kapely silně spřátelily. Jejich páté album Lemonade vyšlo v roce 1992 a otevírá ho hit Own Up For What You Say. Stalo se nejagresivnějším v historii Mucky Pup a v rámci turné k tomuto albu se v roce 1993 poprvé představili v Praze na nezapomenutelném koncertu v KD Eden. Deska Alive & Well vyšla v roce 1993 a jednalo se o živou nahrávku z jejich turné po Evropě. Mucky Pup se v Praze podruhé představili v legendárním klubu Bunkr.
Zatím poslední album Mucky Pup Five Guys In A Really Hot Garage vyšlo v roce 1996. Po jeho vydání Mucky Pup oficiálně ukončili činnost a někteří ze členů se stali tour managery skupin Bloodhound Gang, The Genitortures, Monster Magnet a dalších.
V roce 1998 Chris a John založili nový projekt Bully, který navazoval na tvorbu Mucky Pup. Ve stejném roce založili Dan a John společně se členy skupin Mucky Pup a Dog Eat Dog Davem a Seanem projekt All Boro Kings. Vydali jediné album Just For The Fun Of It a jeli společná turné s Biohazard, Agnostic Front, Hatebreed, Discipline a Born From Pain. All Boro Kings poté ukončili svou činnost v roce 2004.
Od rozpadu Mucky Pup v roce 1996 kapela vystoupila na několika raritních koncertech. V roce 2008 se do médií dostala zpráva o jejich reunionu v létě 2009, což kapela následně potvrdila. Věrní fanoušci mohou na internetových stránkách kapely ovlivnit, které písničky budou hrát právě na koncertě v jejich destinaci (www.muckypup.com).
Vstupenky k stání za 400 Kč v síti Ticketpro, Ticketportal a v pokladně Roxy/NoD.
Oficiální web Mucky Pup: www.muckypup.com
Hudba a video: www.myspace.com/muckypup
Další videoklipy: http://cz.youtube.com/results?…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.