Na Okoři se bude slavit | ABradio.cz

Na Okoři se bude slavit

  • Na Okoři se bude slavit
    • 17.07.2009
    • Tisk

    Open Air Festival Okoř 2009 se koná v sobotu 22. srpna 2009 od 14:00 hodin. Oblíbený srpnový hudební festival oslaví letos 10. narozeniny.

    Sdílejte článek:

Open Air Festival Okoř 2009 se koná v sobotu 22. srpna 2009 od 14:00 hodin. Oblíbený srpnový hudební festival oslaví letos 10. narozeniny.
Chybět nebude ani půlnoční překvapení.Že by se konečně objevila bílá paní? Kromě již zmíněného Překvapení bude mít Open Air Festival Okoř již tradičně svých “všech pět P”, díky kterým patří mezi nejoblíbenější tuzemské festivaly:
PROGRAM
Desáté narozeniny festivalu letos přijedou oslavit nejlepší české a slovenské kapely. Chinaski a MIG 21 svůj set postaví na výběru největších hitů. Divokej Bill a Vypsaná FiXa představí mimo jiné skladby z připravovaných alb. Mezi gratulanty nebudou chybět ani hosté ze Slovenska Desmod, několikanásobná zpěvačka roku Anna K. a Mňága a Žďorp. Večerní program uzavře další letošní jubilant – kapela Žlutý pes, která slaví 30 let od svého vzniku. Svou premiéru si zde letos odbude také držitel ceny Objev roku v anketě Český slavík Marek Ztracený a mladá kapela Fate Magazine.
PROSTŘEDÍ
Festival probíhá v romantickém podhradí tajemné zříceniny hradu Okoř. Přirozeně uzavřený areál dodává festivalu útulnou a rodinnou atmosféru. Pozvolna se svažující louka naproti pódiu vytváří přírodní hlediště, odkud mají i diváci v zadních řadách skvělý výhled.
POHODLÍ
Hudební program Open Air Festivalu Okoř je vždy vystavěn tak, aby si v průběhu dne přišli na své všichni členové rodiny. Součástí festivalového areálu je mimo jiné koutek s programem a atrakcemi pro děti. Návštěvníci uvidí i Ohnivý cirkus Garuda, intermediální skupinu, jejímž ústředním záměrem je citlivé propojování žonglérských technik, akrobacie, fyzického divadla, klasické klaunérie s odkazem na techniky nejen tradičního cirkusu, ale převážně zapomenutých rituálů světových etnik. Samozřejmostí je bohatý výběr občerstvení, stanové městecko a dostatek parkovacích míst v bezprostřední blízkosti festivalu. Pro nemotorizované návštěvníky je zajištěna kyvadlová doprava z Vítězného náměstí (Kulaťák) konečná stanice metra A – Dejvická.
PRŮVODKYNĚ FESTIVALEM
Milou průvodkyní festivalem bude moderátorka Šárka Kubelková.
PŘÍSPĚVEK NA DOBROU VĚC
Část výtěžku ze vstupného bude již tradičně věnován na renovaci a obnovu hradu Okoř.
Příznivci dobré zábavy, jídla a muziky mají sraz v sobotu 22. srpna 2009 ve 14:00 na Okoři!
Předprodej vstupenek v síti Ticketpro a Ticketportal za 400 Kč, na místě pak 450 Kč. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.
Aktuální informace k festivalu najdete na www.festivalokor.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.