Na koncert podle DanMusic VII

  • Na koncert podle DanMusic VII Fotogalerie (5)
    • 22.10.2007
    • Tisk

    Že by slabší týden? To se ještě uvidí. Ze začátku to bude dost špatné, ale již ve čtvrtek nebudeme vědě,t kam se hrnout dříve. Nabaží se hlavně milovníci elektronické muziky. A to tak, že budou v sobotu pěkně přejedení.

    Sdílejte článek:

24. 10. středa 20:30 – LETY MIMO, ZPRAKU!
Rock Café, Praha

Lety Mimo se mohou pyšnit celkem slušnými publiky. A to i přestože se ani příliš nesnaží tlačit dopředu. Dokázali to hlavně hraním pohodové a chytlavé muziky, která se spíše hodí na letní festivaly (kterých bývají Lety Mimo přímo jasnou součástí), než na obří koncerty. Prostor, jenž poskytuje právě Rock Café, je na Lety Mimo také přímo ušitý, takže se chlapci rozhodli ve středu dotočit videoklip k písni Frontman, jehož natáčení se rozjelo na Keltské noci. Takže kdo si chcete zahrát v klípku, honem honem do prvních řad.

Lety Mimo doprovodí kámoši Zpraku!

Vstup: 100,– Kč

Web:„
www.letymimo.com“:[http://www.letymimo.com ]
www.rockcafe.cz


25.10. čtvrtek 20:30 – MANIPULATION NIGHT vol. 2
Rock Café, Praha

Rock Café nás zásobí. Hned ve čtvrtek nám do žil napumpuje pěknou dávku adrenalinu ve formě masakrálního elektro-punku. A kdo tady presentuje elektro-punk lépe nežMoimir Papalescu & The Nihilists? Právě Nihilists pořádají další díl své Manipulation Night. Tentokrát si na svou akci pozvali angličany The Monster Army, Magnetik a plzeňské cyber cowboye Climatizado.

Vstup:
Předprodej – 160,–
Na místě 200,–

Web:
www.nihilists.cz
www.climatizado.net
www.magnetik.cz
„www.rockcafe.cz
“:[http://www.rockcafe.cz]
POSLECHNI SI:
http://www.myspace.com/monsterarmy
http://www.myspace.com/mpandnihilists
http://www.myspace.com/themagnetik


25. 10. čtvrtek, 21:00 – ROCK OVERDOSE
Lucerna Music Bar, Praha

Jestli pro vás je elektro-punk a šílenství v podobě Nihilists a spol. moc, máme tu ještě jednu čtvrteční alternativu. Horkýže Slížejsou v Čechách téměř jako doma. Tentokrát ale nebudou vystupovat se svým oblíbeným Medvedem 009, ale s Nikita Chruščov aX-Left-To-Die.

A výhoda koncertu? Je zdarma.

Vstup: ZDARMA

Web: www.horkyzeslize.sk


25. 10. čtvrtek, 19:30 – MINUIT
Roxy, Praha

A ještě jedna čtvrteční akce do třetice. Speciálek pro milovníky jemnějších odstínů elektroniky. Novozélandští Minuit jsou přirovnáváni ke Kosheen a přesto jsou úplně jiní. Tam, kde jsou Kosheen taneční jsou Minuit breakbeatoví a tam, kde by jste očekávali přímost a jasnost obalenou v krásném ženském vokálu, máte tajemné alternativní dálky.

Vstup:
Předprodej – 150,– Kč + poplatky
Na místě 220,– Kč

Web:
www.minuit.co.nz
http://klub.roxy.cz

POSLECHNI SI:www.myspace.com/minuittheband


26. 10. pátek, 21:00 –GET PUNKED!
Abaton, Praha

Jelikož je tento týden více méně „elektronický“, neměli by jsme jej zavírat v jiném duchu. Get Punked je vyhlášená party, ale zdaleka ne tak vyhlášená jako týpek, který na ní v Praze vystoupí. Drumnbassový borecKenny Ken se předvede společně s Simonem, Wickamanem aDJem Sencem.

Vstup:
Předprodej – 200,– Kč
Na místě – 250,– Kč

Web:
www.myspace.com/…dproductions
www.prostorabaton.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.