Harlem Gospel Choir odzbrojí ČR už podruhé

  • Harlem Gospel Choir odzbrojí ČR už podruhé Fotogalerie (15)
    • 20.10.2007
    • Tisk

    Harlem Gospel Chlor, nejznámější gospelový sbor světa, přijel před rokem do České republiky vlastně jen proto, aby otestoval zdejší teritorium. V první chvíli to vypadalo, že česká rocková kotlina není připravena na black music, ovšem charisma tohoto slavného sboru a sláva, která je po právu předcházela, nakonec zafungovala i u nás.

    Sdílejte článek:

Harlem Gospel Choir se rozjel do klášterů a kostelů, kde si doslova podmanil stovky a tisíce lidí. A přesně rok poté k nám přijíždí legenda gospelové muziky znovu a tentokrát vystoupí v divadlech, velkých sálech a klášterech. Letošní turné nese název God Bless The Children – stejně jako vloni, tudíž je patrné, že Harlem Gospel Choir je velmi aktivní v charitativních projektech.
Harlem Gospel Choir zahájí jakousi „českou gospelovou sezonu“, neboť na úspěch jejich show naváží i další sbory, které do České republiky letos přijíždějí.
A kde všude se můžete na černou hudbu těšit?

Harlem Gospel Choir – God Bless The Children – World Tour 2007:
**
**1. 11. od 20.00 – Praha (Státní opera)

Harlem Gospel Choir zahájí své letošní turné ve Státní opeře v Praze, což je ten nejdůstojnější začátek. Diváci se dočkají mnohých překvapení.

**2. 11. od 20.00 – Brno (Janáčkovo divadlo)
**V budově Janáčkova divadla v Brně vystoupí letos Harlem Gospel Choir také poprvé, protože loňský koncert se uskutečnil na půdě Kostela sv. Petra a Pavla. V Brně má gospelový sbor velkou fanouškovskou základnu, neboť loňské vystoupení v moravské metropoli bylo skutečným hřebem turné Harlem Gospel Chlor po České republice.

**3. 11. od 19.00 – Olomouc (Regionální centrum – Společensko-kongresový sál Pegasus)
**V Olomouci vystoupí Harlem Gospel Choir v kongresovém centru a v celkem zajímavém prostředí, kde se běžně koncerty tohoto typu nekonají.

**4. 11. od 16.00 – Osek (Cisterciácký klášter Osek)
**Loňský zážitek z pohádkového prostředí Cisterciáského kláštera v Oseku se pokusí Harlem Gospel Choir ve stejném prostředí zopakovat i letos.

**5. 11. od 19.00 – Hradec Králové (Kongresové centrum Aldis)
**Kongresové centrum Aldis patří k velkým kongresovým centrum východočeského kraje. Vloni sem sbor nezavítal, proto je jedna z jeho letošních zasávek naplánována i zde.

6. 11. od 19.00 – Karlovy Vary (Velký sál Hotelu Thermal)
Naše nejslavnější lázeňské město také ožije energií černošských tradicionálů.

Vstupenky na pražský koncert ve Státní opeře v cenách 250 – 890 Kč v prodeji v síti Ticketpro, online na www.ticketpro.cz a telefonicky na callcentru 296 333 333
Vstupenky na koncerty v Brně, Olomouci, Oseku, Hradci Králové a Karlových Varech v prodeji v síti Ticketportal, online na www.ticketportal.cz, hromadně na tel.: 222 246 283, a v mnoha místních předprodejích po celé republice. Více aktualizovaných informací o předprodejích najdete na www.1015.cz

Více na www.harlemgospelchoir.com
Kompletní informace o našich akcích na
www.1015.cz**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.