Factory Summer Hit 2007 zná vítěze

  • Factory Summer Hit 2007 zná vítěze Fotogalerie (38)
    • 04.10.2007
    • Tisk

    O prázdninách jste mohli na DanMusic číst o zahájení dalšího kola známé hitparády Factory Summer Hit 2007. Volba skončila a Factory Top již popáté vyhlašují výherce. Umístili se ty mega-profláklé, ale i docela méně známé songy.

    Sdílejte článek:

Hlasování probíhalo prostřednictvím internetu a sms zpráv celých 91 dnů – začalo 21. června. Hlasovat bylo možné i pro několik interpretů najednou a aby z toho také něco káplo, hlasující posluchači a fanoušci mohli vyhrát celkem zajímavé ceny. Takže nejen třeba bonbóny, ale i hodně velkou bonboniéru.

Dohromady se hitparády zúčastnilo přes třicet devět tisíc klikajících a esemeskujících lidí z celé České republiky a hlasovalo se pro velké množství písní, jenž se postupně měnily a obměňovaly v závislosti na úspěšnosti a zájmu. Konečné pořadí možná pro někoho bude překvapení, pro někoho vůbec. V prvních deseti hitech rozpoznáme jak ohrané rádiové songy, tak také některé méně známé písně.

Prvních deset borců z konečného pořadí Factory Summer Hit 2007:

1. David Guetta – Love Is Gone (EMI Music)
2. Alex Gaudino – Destination (Calabria) (Universal Music)
3. Rihanna feat Jay-Z – Umbrella (Universal Music)
4. Mika – Relax (Take It Easy) (Universal Music)
5. Basshunter – Boten Anna (Warner Music)
6. Shaun Baker – V.I.P. (Universal Music)
7. Nelly Furtado feat Timbaland – Say It Right (Universal Music)
8. Timbaland feat. Keri Hilson & D.O.E. – The Way I Are (Universal Music)
9. Mutya Buena – Real Girl (Universal Music)
10. Monrose – Hot Summer (mixes) (Warner Music)

Řekl bych, že takové číslo tři nebo čtyři až tak moc nepřekvapují. Nezaznamenal jsem snad hodinu, ve které bych na (jakémkoli komerčním) rádiu Rihannunebo Mikuneslyšel. Že byNelly Furtado s Timbalandem­zůstávali nějak pozadu, to tedy rozhodně ne. Po pravdě řečeno se tyhle tři písně prakticky střídaly. A bohužel stále střídají. Smutné je, že se mi ještě pře pár měsíci celkem líbily.

Je tedy docela příjemné, že když si mohou pěkně férově zahlasovat nezávislí konzumenti, vyhrává také trochu někdo jiný než ty standardní ohrané fláky, které slyšíte nejen v televizi a rádiu, ale i když přijdete do nákupáku, obchodu, nádraží, kanceláře, policejní stanice, školy…. Prostě všude.

Web:
www.davidguetta.com
www.alexgaudino.com
www.rihannanow.com

„ www.factorytop40.cz“:[http:// www.factorytop40.cz]

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.