Na koncert podle DanMusic III

  • Na koncert podle DanMusic III Fotogalerie (14)
    • 24.09.2007
    • Tisk

    Poslední zářijový týden sice trochu ubude jednotlivých koncertů, ale zase na druhou stranu pěkně naroste počet šňůr. O nějaký ten křest také nepřijdeme. Ve velkém to rozjíždí Petr Kolář, Aneta Langerová iHorkýže slíže s Medvědem 009 a na závěr týdne si můžeme dát jeden zavírací fesťáček.

    Sdílejte článek:

24. 9. pondělí, 19:00 – PETR KOLÁŘ 40
Hala Sereza, Ostrava – Poruba

Petr Kolář se rozhodl oslavit své narozeniny s věrnými fanoušky a uspořádal sedmi koncertní turné po celé republice. První štace se bude odehrávat v Ostravě a hned dva dny nato se Petr přesune o kousek na jih do Olomouce. Tam bouchne své narozeninové bublinky v hale University Palackého.

Vstup: předprodej 250,– Kč

Web: www.petrkolar.cz


25. 9. úterý, 20:00 – ANETA LANGEROVÁ TOUR 07
Městská hala míčových sportů, Brno

Velké turné pořádá také momentálně jedna z největších hvězd české popmusic Aneta Langerová, která se svým druhým albem Dotyk trhá rekordy. Sice ne tak monumentální měrou jako například králové prodejnosti letošního roku Kabáti, ale drží se jim statečně za patami. Za těch několik měsíců jí také do vitrínky přibila další platinová deska.

Vstup: předprodej 250,– Kč

Lístky dostanete v předprodejích sítě www.tickestream.cz

Další Anetin koncert se bude odehrávat 27. 9. ve Zlíně.

Web:www.langerovaaneta.cz


26. 9. středa, 20:00 – HORKÝŽE SLÝŽE a MEDVĚD 009
Retro Music Hall, Praha

Úspěšní Slováci společně s čím dál oblíbenějším Medvědem 009 pokračují ve svém turné. Z Retra budou pokračovat dál 27. 9. v KD Šeříkova v Plzni, 28. 9. Lidovém domě Kbely v Praze a 29. 9 je uvidí Litomyšl v Kotelně.

Vstup:
Předprodej 150,– Kč
Na místě 180,– Kč

Web:
www.horkyzeslize.sk
www.medved009.com
www.retropraha.cz


26. 9. středa, 20:00 – CHINASKI
Lucerna Music Bar, Praha

Staří dobří pohodáři Chinaski, kteří uchvátili českou pop-rockovou scénu svou lehkou muzikou pro dobrou náladu, kterou sem tam okoření nějaký ten ostřejší textík nebo tvrdší kytara, vypustili v červenci do éteru první singl ze své snad již devadesáté (no dobrá, tolik ještě ne) desky 07 a tuto středu se jí také chystají náležitě pokřtít

Web:
www.chinaski.cz
http://musicbar.iquest.cz/wwwroot/


26. 9. středa, 20:00 – MONIKA NAČEVA + MICHAL PAVLÍČEK + DJ FIVE
Rock Café, Praha

Opravdu neobvyklé trio, tvořící zajímavou kombinaci triphopu a čisté kytarové muziky, nasbíralo jen za letní festivalovou sezónu tolik chvály, že jí mají napěchované i sklepy. Kdo nezažil, přichází o moc. Trio bude ve středu dokonce křtít nové albu Mami.

Vstup: předprodej 150,– Kč

Web:
www.michalpavlicek.cz
www.rockcafe.cz

POSLECHNI NA-www.myspace.com/naceva


27.09. čtvrtek, RAGGA DELUXE
Roxy, Praha

Ve čtvrtek budou mít svátek všichni milovníci jamajských rytmů. Večírek zvaný Ragga Deluxe přivítá velkého jamajského bosse „Řezníka“ Cutty Rankse, kterému budou sekundovat Slovák AMOa DJové Irie Memba, Babylon Rocker a Herby Boy.

Web:
www.artistsonly.com/cutty.htm
http://klub.roxy.cz/

POSLECHNI NA-http://www.myspace.com/…alcuttyranks


28. 9. pátek – ZAVÍRÁK 2007
Milovice nad Labem, u kulturního domu

Stejně jako jsme Otvírákem festivalovou sezónu a léto otvírali, Zavírákem je zavřeme. Onoho „zavírání“ se nebude účastnit nikdo menší než například Wohnout, Medvěd 009, Bára Zemanová, De Bill Heads a několik dalších zajímavých kapelek.

Vstup: ZDARMA

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.