Lucie Bílá vydává po čtyřech letech nové album

  • Lucie Bílá vydává po čtyřech letech nové album Fotogalerie (3)
    • 04.10.2007
    • Tisk

    Nová alba stálice naší populární hudby Lucie Bílé jsou vždy netrpělivě očekávána. Stejně jako v případě minulého bestselleru Jampadampa nechala zpěvačka i nyní vydání novinky uzrát čtyři roky. Nyní je album s názvem Woman na světě a z éteru českých rádií zní úspěšný pilotní singl Miluji tě.

    Sdílejte článek:

Novinka Lucie Bílé je zatím hodnocena úspěšně – je plnohodnotnou následovnicí předchozí úspěšné studiové nahrávky, jíž se prodalo více než 80 000 kusů. Název naznačuje, o kom a pro koho hlavně deska je, a navíc koresponduje s působivými portrétními fotografiemi na obalu.

 

Osobní album

Naše nejpopulárnější popová zpěvačka v nových písních převážně od Ondřeje Soukupa s nenapodobitelnými texty Gabriely Osvaldové dokazuje ojedinělou uměleckou a pěveckou všestrannost i lidskou vyzrálost. V době kolem vydání bude mít premiéru také videoklip k singlovému hitu Miluji tě, ve kterém Lucie mj. s grácií předvádí i flamenco!

 

Možná budoucí hity?!

Nemalým překvapením pak zřejmě bude další hit Kruhy v obilí, který svou „ulítlostí“ evokuje dnes už evergreen Láska je láska z průlomové desky Missariel, na nějž je v textu vtipně schovaný i malý odkaz. Ostatně, novinka Woman svou celkovou atmosférou uvedený slavný titul, ověnčený rekordním počtem českých Gramy, volně připomíná… 

 
 
 

Turné završí Praha

Navíc Lucie vyráží na velké turné, které v takovém rozsahu plánovala už pěknou řádku let. V polovině září zahájí několikanásobná Česká slavice dvouměsíční putování po halách ve velkých městech, zakončené v pražské Lucerně. Zpěvačka symbolicky k oslavě 22 let své sólové kariéry zazpívá vždy 22 skladeb, které zmapují všechny důležité hudební milníky v její kariéře. Při audiovizuální show zazní už i písně z nového alba, které Lucie pokřtí během každého koncertu. Doprovázet ji bude orchestr Petra Maláska a v jedné písni si zahraje dokonce Ondřej Soukup, který se tak na pódiu s baskytarou v ruce objeví po hodně dlouhé době. Jako pěvecké hosty si Lucie vybrala Ewu Farnou, Kamila Střihavku a Václava „Noida“ Bártu.

 

Termíny koncertů Madeland Tour 2007:

 

15.9. Strážnice
3.10. Ostrava
9.10. Brno
19.10. Jihlava
23.10. Liberec
8.11. Zlín
11.11. České Budějovice
13.11. Praha

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.