Pozdní sběr – máte šanci pomoci

  • Pozdní sběr – máte šanci pomoci Fotogalerie (4)
    • 29.09.2007
    • Tisk

    Přestože jsme již několikrát opakovali, že sezona fesťáků již skončila, objevují se pořád nové a nové. Jedním z nich je již 4. ročník charitativního festivalu Pozdní sběr 2007, který se bude konat v sobotu 17. listopadu v klubu Rock Cafe na pražské Národní Třídě.

    Sdílejte článek:

Proč vlastně Pozdní sběr?

Přestože festival není žádným nováčkem, není na škodu zopakovat si, jak vlastně název i nápad vznikly: Pozdní sběr proto, že se jeho organizátoři pokoušej každoročně „nasbírat“ co nejvíce peněz a odevzdat je Dětskému krizovému centru. Takže jít zrovna na tenhle festival neznamená jen se bavit. Můžete také přispět na dobrou věc, protože festival Pozdní sběr pomáhá Dětskému krizovému centru.

Myšlenka akce vznikla již v roce 2004 a jejím hlavním záměrem bylo věnovat vždy nějaké charitativní organizaci či nadaci výtěžek z festivalu. V předešlých letech obdrželi od organizátorů akce výtěžek např. Nadace Jedličkova ústavu, Kapka naděje nebo Prolomené ticho.Věříme, že myšlenka tohoto festivalu bude nadále pokračovat a diváci budou spokojení nejen z hudební nabídkou, ale také se záměrem celé akce.

 

Celoodpolední a večerní program

Charitativní festival začne v sobotu v Rock Cafe v 15 hodin a bude probíhat v prostorách celého klubu. Hudební vystoupení zakončí po půlnoci afterparty s DJs. Vedlejší scéna, která se bude nacházet v horních prostorách Rock Cafe, bude patřit např. divadlu, tanci, výtvarným dílnám, módní přehlídce, čajovně, různým obchůdkům a stánkům, nebo i dalším hudebním interpretům.

Letošní ročník navíc obohatí tematicky laděné vstupy týkající se 17. listopadu. V horním sále klubu bude v podvečerních hodinách probíhat profilový blok „Sung Tongs“ věnovaný sólovým písničkářům.

 

Předchozí tři ročníky

Pozdní sběr 2006 se uskutečnil 4.11. 2006, od 13 do 22 hodin na Baráčnické rychtě. Výtěžek akce pomohl Dětskému krizovému centrum v Praze. O program festivalu se postarali Náš člověk v Havaně, Fekete Seretlek, Moberg Ensemble, Selfbrush, Eggnoise, Posmrtné zkušenosti a Bengas.

O rok dříve, 2. prosince 2005, se Pozdní sběr konal od 19.30 do půlnoci v A studiu Rubín. Výtěžek z festivalu byl věnován Kapce naděje a vystoupily zde kapely Lakomé barky, Náš člověk v Havaně, Fekete Seretlek a Pavel Mužík.

A první ročník – Pozdní sběr 2004, proběhl 30. října od 13 do 22 hodiny v Divadle na prádle. Akce byla uspořádána ve prospěch Nadace Jedličkova ústavu. Na programu byla Pohádka o Bubínkovi, Divadlo Promiňte, zahráli Eggnoise, Pavel Mužík, Náš člověk v Havaně, Tiditade a Moberg ensemble.

 

Vstupenka na festival (190,– Kč) je k dispozici v předprodeji v síti TICKETSTREAM, nebo přímo ke koupi v den konaní akce.

 

Výtěžek z akce bude předán Dětskému krizovému centru v Praze pod jehož záštitou je festival pořádán.

 

Program fesťáku:

Stage 1

17.00 Moberg Ensemble

17.45 Natalie Kocab

18.30 Chocolate jesus

19.30 Miou Miou

20.30 Eggnoise

21.30 Imodium

22.30 Bengas

24.00 Dj afterparty

 

Stage 2

profilový blok věnovaný sólovým písničkářům „SUNG TONGS 2007“

16.00 Václav Koubek

17.15 Jon La Tash

18.00 Petr Nikl

19.00 Folk3mail

20.00 selFbrush

21.00 Atlantic cable

 

Doprovodný program

Výtvarné dílny

Tetování henou

Bazar s oblečením pro moderní lidičky (přineste a kupte!!)

Výstava fotografií – Alexandr Dobrovodský

Ekodomov

Konopa

Hare Krišna

Dobrá čajovna

Integrační centrum Zahrada

 

Ostatní prostory

21.15 Dora Hoštová – Na bidýlku / taneční interpretace (horní bar)

22.10 Yana Thal – módní přehlídka (dolní foyer)

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.