Vyhrej zájezd k moři za 30.000,-

Internetový portál Zkouknito.cz vyhlašuje novou soutěž Vyhrej moře za 30.000,–, kde vítěz vyhrává zájezd k moři. Soutěž bude probíhat od 30.09.2008 do 10.10.2008.
Po letošním velmi krátkém létě Vám internetový portál Zkouknito.cz přináší možnost odletět za sluncem k moři formou zábavné soutěže Vyhrej moře za 30.000.
„Možnost strávit v zimních měsících pár příjemných chvil sluněním, potápěním u moře a odpočinkem uvítá asi každý člověk. Chtěli jsme uživatelům přinést trošku letní pohody i do zimních pracovních dnů, proto jsme připravili soutěž, kde hlavní výhrou je právě dovolená u moře“, říkají provozovatelé portálu Zkouknito.cz.
Internetový portál Zkouknito.cz přináší denně zábavu tisícům uživatelům formou nových videí a fotografií, členěných do mnoha kategorií a jednou z nich je i cestování a dovolená.

Princip soutěže:
Uživatelé serveru zkouknito.cz, kteří se budou účastnit soutěže Moře za 30.000,– budou mít za úkol, umístit na tento server video nebo fotografii s tématikou zajímavý prázdninový zážitek. Podstatné je, aby tato fotka či video byly zajímavé i pro ostatní uživatele, aby tak jejich majitel získal nejvíce unikátních návštěv za dané období. Tento faktor je velmi dobře a přesně měřitelný.

Hlavní výhra:
Vítězná fotografie nebo video získává hlavní výhru – dovolenou pro dvě osoby v hodnotě 30.000,– Kč v atraktivní destinaci s celoročním sluncem a možností koupání, která je k odběru v zimních měsících 2008/2009.

Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí v soutěži. Pro bližší informace o soutěži navštivte webové stránky portálu Zkouknito.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.