SmíchOff Summer – zase to pivo

  • SmíchOff Summer – zase to pivo Fotogalerie (21)
    • 12.09.2007
    • Tisk

    22. září Pivovar Staropramen a Retro Music Hall, Praha Součástí nové kampaně pivovaru Staropramen„Chuť jinak…“ je také jednodenní, ale přesto celkem lákavý festival Smíchoff Summer. Vzhledem k slušnému výběru interpretů a množství festivalových scén se máme opravdu na co těšit. A navíc, kampaně všech českých pivovarů bývají zdařilé a promakané. Tak je celkem jasné, že i u té staroprameňácké můžeme očekávat nějaké to překvápko.

    Sdílejte článek:

Jedním z těchto „překvápek“ bude jistě příležitost ochutnat čerstvou novinku piva Staropramen – Staropramen Extra Cold. Speciálně chlazené pivo se speciální chutí. No uvidíme.

Poslední dobou jakoby se s pivními fesťáky roztrhl pytel. Pražský festival Piva a hudby nás čeká již tento víkend a začátkem října se předvede i Plzeňský pivovar se svým tentokrát pěkně nadupaným Pilsner festem. Další pivní gigant – Staropramen samozřejmě nemůže zůstávat pozadu a tak nás již 22. záříčeká pražská hudbo-pivní nálož.

A ta tedy také nebude k zahození. Smíchoff se bude odehrávat rovnou na dvou různých stanovištích. Tím prvním bude celkem logicky pivovarsamotný. V jeho areálu vyrostou dvě pódia, jež obsadí jedna z nejzvučnějších jmen jména české rockové a jiné muziky. Zahrají nám například táborští borci Sunshine, kteří po vydání svého posledního alba jen a jen rostou a opět (a tentokrát s ještě větší nadějí) nahlíží do světa. Chystají se na nás Cocotte Minute se svým HC zvučkem, také o něco lehčí Southpaw, emo chlapci Clou, popovější UDGnebo netradiční, ale neuvěřitelně úspěšní Gipsy.cz. To byla scéna s názvem Žiješ jen jednou.cz. (zvláštní jak se dnes dává do každého „moderního názvu“ onen internetový konec. Přidává vám to na zajímavosti? Mě tedy ne…). Na druhé tzv. Staropramen stage vystoupí slovenští borci Horkýže slíže, Support Lesbiens, Roe Deernebo například také belgičtí Hooverphonica elektroničtí frantíciLa Phaze.

Rocková scéna tedy bude podle mě celkem vyčerpávající, avšak pro ty, kdož příliš neholdují kytarám a zpěvu, tu bude ještě Retro Music Hall na Vinohradech. Tam se totiž bude odehrávat druhá – DJská – smíchoffská párty. Uvidíme zde samé schopné cizáky. Holanďana Benjamin Batese, Itala Giuseppe Ottaviani, Bona Finixe a dva německé týpky, jenž si říkají Cosmic Gate.

Časový harmonogram Smíchoff Summer najdeteZDE.

Vstup:
Pivovar Staropramen – 200 Kč
Retro Music Hall – 200 Kč

Předprodeje v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportál.

Web:www.staropramen.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.