Pilzner Fest – hudba a pivo, co chtít víc

  • Pilzner Fest – hudba a pivo, co chtít víc Fotogalerie (4)
    • 09.09.2007
    • Tisk

    3. – 4. října, Plzeň Co se vám vybaví pod slovem Plzeň? Mě tedy pivo. A pěkné holky. I když ty jsou všude. Na Pilsner Festu bude vše a ještě k tomu velká zásoba kvalitní hudby. Dva dny a čtyři festivalové scény se nám o zábavu zaručeně postarají.

    Sdílejte článek:

Pilzner Fest je definován jako oslava plzeňských piv – Pilsner Urquell a Gambrinus. Když se slaví takovéto české klenoty, oslava musí být vpravdě pořádná. O to se pořadatelé letos také konečně postarali. Uvidíme až 35 účinkujících, celý festival se bude rozkládat do dvou dnů a bude jím pohlceno téměř celé centrum Plzně. Hlavními centry dění se stanou tři místa – stadión FC Viktorky, kde bude umístěna Gambrinus scéna, na níž se odehraje nejvíce koncertů, scéna Města Plzně, umístěná na Náměstí Republiky, také nebude zdaleka zaostávat a v pivovarusamotném budou umístěna hned dvě pódia – Pilsner Urquell scéna aHudební scéna.

Repertoár na všech stageích bude velice rozdílný a rozmanitý. Uvidíme klasické rockové kapelky jako Mňága a Žďorp, Olympic, Žlutý pes nebo také mladé nadějné partičky NIL, –123 minut čiNatálii Kocábovou & Co. Dokonce se ukáží i slavné kapely jako například Monkey Business,Znou­zectnost a další. Nebudou však chybět ani trochu lehčí styly pro starší. Uslyšíme něco z folku, country nebo dechovky, která se tradičně rozfouká v plzeňském pivovaru. Tam (bohužel nebo bohudík?) přijede i český fenomén Eva a Vašek. Kapel se do dvou festivalových dnů vejde opravdu velké množství a tak bude z čeho vybírat.

Kompletní Program Pilsner Festu hledejteZDE

Hudba však samozřejmě nebude to jediné, co nás čeká. Velice zajímavá akce je například „Šťastná hodinka“. Ta se odehraje 3. října hned po zahájení festivalu v deseti vybraných hospodách – Alfa, U Havránků, Uctívaný velbloud, U dvou ševců, U Salcmanů, Restaurace Saloon, Saloon Roudná, Švejk restaurant u pětatřicátníků, Žumbera a Zach`s Pub. V těchto hospodách se vytočí celý sud zdarma.

Na trasách mezi scénami bude po městě rozmístěno mnoho další stánků a jiných tradičních festivalových doplňků. Kromě toho sám pivovar vytvoří svůj vlastní speciální program zahrnující výjimečnou prohlídkovou tour, Literární program, Pilsner Urquell Olympiádu a mnoho dalších zajímavostí.

Hubou nebudou žít jen vytyčená pódia, ale také všechny kluby v Plzni (a že je jich tam mnoho), jenž budou mít vlastní speciální program. Kromě vstupů do klubů a prohlídky pivovaru bude celý festival i všechny jeho scény ZDARMA.

Web:www.pilsnerfest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.